ملت ایران:قطعا یکی از مهمترین اتفاقاتی که در بازی پرسپولیس و میلان خیلی ها منتظر وقوعش هستند حضور علی پروین روی نیمکت است. مربی ای که روزی تصور می شد روی نیمکت پرسپولیس جاودانه می شود بر اثر جبر زمانه کنار رفت و با همه تلاشی که کرد دیگر نتوانست صندلی جادویی اش را پس بگیرد. با این وجود پروین هنوز گزینه شماره یک قرمزها برای بازی های بزرگ تشریفاتی است. او سرمربی پرسپولیس در بازی با بایرن مونیخ بود و حالا این فرصت را دارد تا مقابل میلان شاگردان سابقش را هدایت کند. اگرچه این بازی جنبه فان و تشریفاتی دارد اما انتخاب نفرات و سرمربی امری کاملا جدی و حساسیت برانگیز است. خیلی از پیشکسوتان انتظار دارند تا در این دیدار یا روی نیمکت باشند و یا مجال خودنمایی درون زمین پیدا کنند. با این وجود باشگاه پرسپولیس تنها حضور دو شخص را قطعی کرد؛ پروین به عنوان سرمربی و مهدوی کیا که این بازی برای او حکم دیدار خداحافظی را دارد.
البته باید به این نکته اشاره کرد که رابطه پروین و رویانیان دیگر به مثابه سابق خوب نیست. پس از حضور دایی در پرسپولیس، پروین دیگر از اختیارات سابق برخوردار نبود و ترجیح داد از همان کنار گود نظاره گر امور باشد. اما حمایت هایش از استقلال در آسیا و همچنین تمجیدش از قلعه نویی در چند برهه به مذاق مدیرعامل پرسپولیس خوش نیامد. البته طرفین تلاش کردند هیچ حرفی علیه هم نزنند اما رویانیان که هنگام مصاحبه موتورش خوب گرم می کند یک بار پس از خروج از مجمع فدراسیون فوتبال اعلام کرد مشکلات پرسپولیس از یکی از افراد خودی است به اسم علی پر… او جمله را کامل ادا نکرد اما منظورش کامل تر از هر زمان دیگری بود.
حالا فرصتی پدید آمده تا پروین ولو برای نود دقیقه سرمربی تیمی باشد که رویانیان مدیرعاملش است و علی دایی احتمالا یکی از بازیکنانش.