ملت ایران: در تیم ستاره های میلان به غیر از پیترو ویرچوود و فرانکو باره سی بقیه نفرات نام هایی هستند که تا اواخر دهه نود در سطح اول فوتبال اروپا بازی می کردند. برخی از آنها مثل اودو، مالدینی، پانکارو و دی کانیو هم تا چند سال قبل در میادین فوتبال حاضر بودند.
بنابراین بازیکنان تیمی که به عنوان ستاره های پرسپولیس باید رودرروی این تیم پرستاره قرار بگیرد باید در همین رنج سنی باشند و احتمالا ستاره های دهه ۷۰ و ۸۰ پرسپولیس می توانند در این مسابقه مهم به میدان بروند.
اگر قرار بر خداحافظی مهدی مهدوی کیا و کریم باقری در این مسابقه باشد و این دو نفر ارکان اصلی تیم ستاره های پرسپولیس باشند رویانیان و همقطارانش باید بقیه نفرات را برای این بازی بزرگ انتخاب کنند.
مسوولان باشگاه پرسپولیس دیروز اعلام کردند فعلا هیچ بازیکنی برای این تیم انتخاب نشده و قرار است با نظر خواهی از پیشکسوتان اسامی تیم فوق اعلام شود. البته در این موارد معمولا رویانیان مستقیما سراغ علی پروین می رفت اما این بار او رابطه جالبی با پروین – حداقل الان – ندارد و باید دید از چه طریقی لیست این تیم را انتخاب خواهد کرد.
با این حال اگر قرار بر استفاده از ستاره های دهه ۷۰ و ۸۰ پرسپولیس باشد می توان روی اسامی زیر حساب ویژه ای باز کرد: احمدرضا عابدزاده - علی کریمی – حامد کاویانپور - اسماعیل حلالی – رضا شاهرودی – مهرداد میناوند – نیما نکیسا - نادر محمد خانی – حمید استیلی – علیرضا امامی فر - محمد خاکپور - بهنام سراج و…
شما فکر می کنید بهتر است کدام بازیکنان برای حضور در تیم ستاره های پرسپولیس انتخاب شوند و چه بازیکنانی در ترکیب اصلی قرار بگیرند؟
اصلا فکر می کنید باید لیستی از ستاره های دهه ۷۰ و ۸۰ وآنهایی که بدن هایی آماده دارند باید در این مسابقه بزرگ به میدان بروند یا می توان برای ارج نهادن به ستاره های استثنایی دهه ۵۰ و ۶۰ از بین آنها هم نفرات آماده تر را انتخاب کرد؟