ملت ایران:محمد دایی عضو کادر فنی پرسپولیس درباره شرایط این تیم بعد از پایان نیم فصل اول گفت: «در ابتدای فصل با توجه به اینکه پرسپولیس دو فصل بسیار سخت را پشت سر گذاشته بود، فکر نمی کردیم در پایان نیم فصل در صدر جدول قرار بگیریم. البته برنامه آقای دایی بر این اساس استوار بود که پرسپولیس روز به روز بهتر شود و بتوانیم در عین حالی که هواداران را خوشحال می کنیم و امید را به آنها و اعتماد به نفس را به تیم بر می گردانیم، در مکان های بالای جدول قرار بگیریم.»
وی ادامه داد: «به قدری روی این برنامه متمرکز بودیم که خوشبختانه توانستیم در پایان نیم فصل اول، ۲۸ امتیاز بگیریم. البته به این صدرنشینی و قهرمانی در نیم فصل جام نمی دهند، پس نمی توانیم به آن دلخوش باشیم. ما حالا به دنبال کسب جام قهرمانی لیگ هستیم و به طور قطع در نیم فصل دوم بیش از این امتیاز را کسب خواهیم کرد و سعی می کنیم خیلی بهتر از این باشیم.»
دایی درباره نقل و انتقالات تیم در نیم فصل دوم هم گفت: «فعلا که نه کسی رفته و نه کسی آمده است اما هر اتفاقی که بیفتد بر اساس نیازهای تیم و صلاحدید آقای دایی خواهد بود. در حال حاضر ساختار دفاعی تیم شکل گرفته است و برنامه ما تقویت خط جلو است.»
دایی که با سایت رسمی باشگاهش صحبت کرده درباره اینکه کارشناسان، کار پرسپولیس در نیم فصل دوم را دشوارتر می دانند، گفت: «صد در صد در آزادی شرابط بهتری داریم. بویژه که انتظار داریم هواداران زیادی بیایند اما تیمی که می خواهد مقام بیاورد باید چه در خانه و چه بیرون از خانه توان پیروزی را داشته باشد و این توانایی در پرسپولیس وجود دارد. ما در نیم فصل اول هم در اکثر بازی های خارج از آزادی که به پیروزی نرسیدیم از نظر فنی سرتر بودیم.