ملت ایران:سوشا مکانی این روزها کمی غمگین است، او روزهای خیلی خوبی با نفت داشت و حالا شرایط به گونه ای است که می خواهد از این تیم جدا شود. در همین رابطه سوشا مکانی گلری که در صعود تیم ملی به جام جهانی هم نقش داشت به سایت گل می گوید: متاسفانه در چند روز گذشته برای من اتفاقاتی افتاد که دوست داشتنی نبود و مهمترین آن سوءتفاهم به وجود آمده در حرفهای من بود که باعثناراحتی آقای قنبر پور شد.
من جا دارد از همین جا اعلام کنم آقای قنبور نه تنها مردی نیک و زحمتکش برای نفت و حتی فوتبال ایران است بلکه کسی بوده که همیشه به من کمک کرده و در نفت مرا حمایت کرده است.
این حرف من نیست و همه بازیکنانی که در نفت بازی کرده باشند می دانند ایشان یکی از زحمت کشان نفت است که همیشه هم رابطه خوبی با بازیکنان تیم دارد.
سوشا در ادامه می گوید: متاسفانه از حرفهای من سوبرداشت شد و منظور من ایشان نبوده و نخواهد بود، منظور من کسی بود که در عضویت هیئت مدیره نفت بود و حالا هم دیگر در مجموعه نفت نیست، واگرنه من جز خوبی از آقای قنبر زاده چیزی ندیدم، الان هم که می خواهم جدا شوم شرایطی به وجود آمده که به نفع هم باشگاه و هم من است.
دروازبان سابق تیم ملی می گوید: برای من جدا شدن از نفت خیلی سخت است، من با این تیم روزهای خیلی خوبی را تجربه کرده ام و در واقع باشگاه نفت بخشی از خاطرات خوب زندگی من است اما چه باید کرد که فوتبال ورزشی حرفه ای و این جدایی ها در آن امری عادی است. امیدوارم باشگاه فرهنگی ورزشی نفت تهران همیشه در تمامی مراحل موفق باشد و این تیم را همیشه در بالای جدول ببینم.
نفت جز معدود تیم هایی بود که همیشه رفتار خیلی خوبی با بازیکنانش داشت و در این باشگاه جز آرامش چیزی حاکم نبود.
به امید حضور نفت در باشگاه های آسیا و به امید روزی که دوباره بتوانم عضو کوچکی از این باشگاه خوب باشم.