بازی های هفته ۹ گروه ب پرگل از آب در آمدند و تیم های مدعی توانستند از پس حریفان خود برآیند و با توجه به نتایجی که به دست آمد ایرانجوانی ها توانستند خودشان را بالا بکشند و تفاضلشان را با دیگر رقیبان افزایش دهند. در بازی حساس این گروه البدر و پاس به مصاف هم رفتن که البدر با توجه به حکم حذفش از لیگ توانست پاس را از پیش روی بر دارد. در این گروه ایرانجوانی ها در صدر هستند و نفت و گاز گچساران و البدر در تعقیب آنها هستند و با توجه به ۱ بازی کمتری که نسبت به ایرانجوان دارند به رسیدن به صدر خیلی امیدوارند.
پارسه تهران۳ - ابومسلم خراسان یک
شاگردان امامی فر توانستند با سه گل از سد ابومسلم که هیچ باخت خارج از خانه ای را نداشت بگذرند و اولین باخت خارج از خانه این تیم را که با سه گلی که سید پیمان میری در دقیقه ۲۴ و مجتبی مشملی در دقایق ۴۴ و ۷۸ در مقابل تکی گلی که ابومسلم توسط محمد احمدپوری در دقیقه ۵۸ به ثمر رساند به یک پیروزی دلچسب دست پیدا کنند. آنها با این پیروزی و با توجه به بازی عقب افتاده ای که دارند می توانند به رسیدن به صدر جدول امیدوار باشند آنها با این پیروزی با ۱۲ امتیاز به رده ۵ جدول صعود کرد و توانست پس از تساوی های پی در پی به دومین برد پی در پی اش نیز دست یابد. ابومسلم
هم که کلی بازی عقب افتاده دارد با این باخت از رده ۸ به رده ۹ سقوط کرد و دومین باختش را تجربه کرد تا در همان ۸ امتیازی که کسب کرده بود باقی بماند.
سایپا شمال یک – نفت مسجد سلیمان سه
سایپا شمال اگرچه با گل دقیقه ۱۴ سهیل هزار جریبی از حریف قدرتمندش پیش افتاد اما نتوانست این گل را حفظ کند و در ادامه با ۳ گلی که توسط میثم دورقی در دقیقه ۴۲ و حکیم نصاری دقیقه ۵۲ و مصطفی نوروزی در دقیقه ۷۳ به ثمر رسیدده بازی برده را با باخت تعویض کرد تا در انتهای جدول با همان ۵ امتیاز باقی بماند. نفتی ها به آسانی توانستند از پس سایپا شمال گذشتند تا در به آینده کاملا امیدوار باشند و به رده ۴ جدول صعود کنند.
مس رفسنجان صفر - یزد لوله صفر
یک بازی کسالت آور انتهای جدولی که دو تیم بیشتر از هر چیزی دوست داشتند بازی با تساوی به پایان برسد تا شاید بتواند اندک امتیازی را اندوخته کنند. فاصله ۱ امتیازی دو تیم باعثشده بود که دو تیم به فکر ریسک کردن نباشند. با این تساوی هر دو تیم یک رده بالا آمدند و مس رفسنجان با ۷ امتیاز در رده ۱۱ جدول باقی مان و یزدی ها نیز در رده ۸ با ۸ امتیاز قرار گرفتند.
نفت و گاز گچساران یک - آلومینیوم هرمزگان یک
گچسارانی ها با این تساوی بدجوری قافیه در یک بازی خانگی به ایرانجوانی ها واگذار کردند تا آنها با خیالی آسوده در صدر قرار بگیرند. آنها با این تساوی اگرچه رده دومشان را با ۱۳ امتیاز از دست ندادند اما فاصله ۵ امتیازی با صدر پیدا کردند. ابومسلمی ها که دو باخت پیاپی را تجربه کرده بودند با این تساوی کمی به ساح آرامش نزدیک شدند اما با توجه به نتایج دیگر تیم ها از رده ۸ به رده ۹ جدول سقوط کردند.
البدر بندر کنگ دو - پاس همدان یک
حساس ترین بازی این هفته را البدر توانست به سود خود پایان دهد و با این باخت بدجوری پاس را از چرخه رسیدن به لیگ برتر خارج کرد. البدری ها پس از دو باخت پیاپی حال دو برد پیاپی را کسب کردند و از رده ۴ جدول به ۳ صعود کردند تا با توجه به ۱ بازی عقب افتاده ای که دارند به صدر نشینی امیدوار باشند. همدانی ها که در بالای جدول جا خوش کرده بودند با این باخت بد موقع یک سقوط آزاد ۳ پله ای را در جدول داشتند و به رده ۶ جدول رسیدند و به همان ۱۰ امتیازشان قتاعت کردند.
ایرانجوان بوشهر دو - پیکان تهران یک
بوشهری ها یک پیروزی دلچسب را به دست آوردند و با توجه به بازی های انجام شده در دیگر بازی ها اختلاف امتیاز زیادی را با دیگر رقیبانشان در جدول ایجاد کردند. آنها هنوز رکورد نباختن هایشان را حفظ کردند و پس از تساوی هفته پیش توانستند یک برد دیگر داخل خانه را به دست بیاورند و با ۱۷ امتیاز در صدر بمانند. پیکانی ها نیز با این باخت یک سقوط ۲ پله ای را تجربه کردند و از رده ۱۰ به رده ۱۲ جدول رسیدند و ۷ امتیاز و تفاضل گل کمتر در این قسمت جدول جا خوش کردند