ملت ایران: تیم فوتبال استقلال که با کسب تساوی مقابل تراکتورسازی توانسته ضمن تثبیت جایگاه خود در رده ششم جدول رقابت ها نیم نگاهی نیز به قهرمانی نیم فصل داشته باشد، از فردا تمرینات آماده سازی خود را جهت صف آرایی مقابل ملوان بندر انزلی از سر می گیرد. سیروس دین محمدی، عضو کمیته فنی باشگاه استقلال در خصوص دیدار این تیم مقابل شاگردان مجید جلالی گفت: به نظر من استقلال در این بازی توانست تدابیر تاکتیکی کادرفنی را به خوبی در زمین اجرا کند و به خواسته های خود برسد. در مقابل اما تیم تراکتورسازی تبریز هم تیم خوبی بود و دونده و روان نشان داد و من فکر می کنم که آنها هم به تساوی راضی در این دیدار راضی بودند.
وی درباره شعارهای هواداران تبریزی علیه امیر قلعه نویی نیز افزود: من خودم در تیم تراکتورسازی بازی کرده ام و حداقل به عنوان یک همشهری از مردم خوب تبریز انتظار بیشتری دارم. امیر برای تراکتورسازی زحمات زیادی کشیده و نمی شود از کنار آن ها به راحتی گذشت. بالاخره در هر تیم یک روز یک مربی می رود و این دلیل نمی شود که هواداران آن تیم بخواهند علیه او موضع بگیرند. من از مردم خوب تبریز خواهش می کنم که تیم خودشان را در بازی ها تشویق کنند و آن را وارد حاشیه نکنند تا تراکتورسازی هم به جایگاه واقعی خود برسد.
دین محمدی همچنین درباره حضور برادرش در ورزشگاه یادگار امام گفت: برادرم برای دیدن من به اردوی استقلال آمده بود که من از او خواهش کردم برای دیدن بازی تیم به ورزشگاه بیاید. او حدود ۸ سال کاپیتان تیم تراکتورسازی بوده و من احترام زیادی برایش قائلم.
دین محمدی با اشاره به نقل و انتقالات در نیم فصل نیز خاطرنشان کرد: ما در برخی پست ها نواقصی داریم که با نظر امیر و کادرفنی مشغول بررسی آن هستم و به زودی لیست مورد نیازمان را برای این مهم در اختیار باشگاه قرار می دهیم تا با اضافه شدن نفرات جدید به ترکیب تیم، از نیم فصل دوم با قدرت بیشتری به مصاف بازی های قهرمانی برویم.
عضو کمیته فنی استقلال با اشاره به دیدار این تیم با ملوان بندر انزلی افزود: من چند بازی این تیم را دیده ام و ملوان تیمی است که سپاهان را در خانه شکست داده و می تواند برای هر تیم خطرناک باشد. آنها بازیکنان سرعتی و جنگنده دارند که می توانند با همین حربه مقابل مان خطرناک ظاهر شوند.
دین محمدی اضافه کرد: بچه ها انگیزه بالای در این بازی دارند و اگر هوشیار باشیم، می توانیم با پیروزی مقابل این تیم جایگاه مان را در جدول بهتر کنیم.