ملت ایران: در پی مذاکرات محمد رویانیان با فرانکو باره سی در تهران و میلان و همچنین مکاتبات و رایزنی هایی که در یک ماه اخیر صورت گرفته، قرار است دو تیم ستارگان پرسپولیس و میلان در تاریخ هفتم آذرماه در یک بازی خیریه به مصاف یکدیگر بروند. در این راستا شب گذشته فرم قرارداد پیشنهادی از سوی میلانی ها برای محمد رویانیان ارسال شد که در این قرارداد، نام ۱۷ بازیکن که حضورشان برای بازی و سفر به تهران قطعی شده است، دیده می شود. در میان این ۱۷ بازیکن، چند ستاره بین المللی و مطرح جهانی نیز حضور دارند.
در این ارتباط قرار بود بهروز منتقمی، قائم مقام باشگاه، حمید استیلی مدیر عامل شرکت پیشکسوتان و حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس برای عقد قرارداد نهایی عازم ایتالیا شوند که با توجه به کمبود وقت و طولانی بودن زمان صدور روادید، مقرر شد قائم مقام باشگاه و حمید استیلی با توجه به دارا بودن روادید شینگن برای عقد قرارداد نهایی در پایان هفته جاری عازم ایتالیا شوند.
در این راستا، همچنین محمد رویانیان برای تامین منابع مالی، امروز نیز مذاکراتی داشته است. البته ظاهرا مدیر عامل باشگاه پرسپولیس منابع مالی این بازی را تامین کرده به گونه ای که برگزاری این بازی دوستانه هیچ هزینه ای را به باشگاه تحمیل نخواهد کرد و قرار است در یک کنفرانس خبری، چگونگی تامین منابع مالی به اطلاع هواداران و افکار عمومی برسد تا به طور شفاف و کامل در جریان تلاش های صورت گرفته قرار بگیرند.
محمد رویانیان همچنین قصد دارد پس از عقد قرارداد نهایی با ستارگان میلان، برای انتخاب تیم ستارگان فوتبال پرسپولیس، جلساتی را با پیشکسوتان باشگاه برگزار کند و در حال حاضر هیچ تصمیمی اتخاذ نشده و در پی آن، اقدامی هم صورت نگرفته و تیمی انتخاب نشده است