ملت ایران: تیم فوتبال استقلال تهران با کسب تک امتیاز حساس از دیدار مقابل تیم تراکتورسازی تبریز در خانه موفق شد همچنان در کورس قهرمانی بازی ها مانده و چشم به آینده داشته باشد. شاهرخ بیانی، عضو کمیته فنی استقلال در خصوص دیدار این تیم در تبریز به " گل " گفت: ما از قبل هم پیش بینی می کردیم که این دیدار، بازی سختی از اب دربیاید. من فکر می کنم که با این وجود بچه های ما هوشمندانه بازی را مدیریت کردند و اگر در دفاع نیز کمی با تمرکز بیشتری کار می کردیم، می توانستیم گل نخوریم و حتی پیروز میدان هم باشیم.
وی افزود: تیم تراکتورسازی نیز تیم جوان و باتجربه ای نشان داد که می تواند مدعی قهرمانی نیز باشد. بازی در خانه تراکتورسازی همیشه سخت بوده و هست. آنها مشکل مالی ندارند و از کادر و نفرات جوات و با تجربه ای بهره می برند و من تصور می کنم که کسب تک امتیاز در تبریز چندان هم برای استقلال بد نبود.
کاپیتان اسبق تیم ملی کشورمان گفت: متاسفانه در این بازی شاهد یک سری شعار علیه امیر بودیم که من فکر نمی کنم این مسئله خیلی به انصاف نزدیک باشد. امیر برای تیم تراکتورسازی زحمت زیادی کشیده و مردم فهیم تبریز نباید زحمات او را فراموش کنند. او تیم تراکتور را به قطب فوتبال ایران تبدیل کرد و این تیم را به آسیا برد و به نظرم این شعارها نه در شان او و نه در شان مردم بزرگوار آذربایجان نیست.
این پیشکسوت باشگاه استقلال با اشاره به دیدار آتی این تیم مقابل ملوان انزلی ادامه داد: این تیم تازه شکل گرفته و از مجموعه جوان و کادرخوبی بهره می برد و همین کار ما را سخت تر می کند. با این وجود ما از ملوان به لحاظ تجربه سرتر هستیم و فکر می کنم که با برد این تیم به قهرمانی نیم فصل هم برسیم.
عضو کمیته فنی استقلال با اشاره به در پیش بودن فصل نقل و انتقالات نیز افزود: ما گزینه های خوبی برای جذب در نقل و انتقالات در نظر داریم و کادرفنی و در راس آنها شخص امیر مشغول بررسی آن هستند و امیدوار هستم که اگر شرایط لازم به نفع باشگاه و نفع بازیکنان فراهم شود، این مسئله می تواند برای استقلال نقطه پرش باشد