ملت ایران: ژوزه مورینیو، سرمربی چلسی، از تصمیم آندره مارینر، داور دیدار امشب تیمش مقابل وست بروم، در اعلام یک ضربه پنالتی به سود آبی ها در آخرین دقایق بازی، دفاع کرد و این پنالتی را درست دانست.
در دقیقه ۹۵ دیدار امشب، در حالی که وست بروم ۲-۱ پیش بود، مارینر برخورد استفن رید با رامیرس را پنالتی اعلام کرد؛ در حالی که تصاویر آهسته برخوردی بسیار جزئی بین آنها را نشان می داد.
این پنالتی کمک کرد تا چلسی از این دیدار خانگی به یک امتیاز برسد و مورینیو معتقد است که این نتیجه عادلانه بود: " بله، ما شایسته تساوی بودیم. در نیمه اول، بازیکنان وست بروم از خط وسط زمین عبور نکردند.
ما موقعیت زیادی ایجاد نکردیم زیرا آنها خیلی خیلی خوب دفاعی می کردند اما ما تنها تیمی بودیم که به دنبال گل زدن بودیم؛ ما تلاش می کردیم تا نیمه اول را با پیروزی پشت سر بگذاریم.
در نیمه دوم با ۱-۰ شدن بازی، ما فضای بیشتری داشتیم و موقعیت های خوبی به دست آوردیم. آنها گل جالبی به ثمر رساندند اما گل دوم، اشتباه داور بود. داور چهارم به من گفت حق با توست، این یک اشتباه بزرگ بود.
بعد از آن واکنش ما عالی بود. واکنش ما می توانست به ۳-۱ شدن نتیجه موجب شود اما ما موقعیت های زیادی ایجاد کردیم و یک موقعیت خیلی خوب را ازدست دادیم.
ما هر کاری می توانستیم انجام دادیم و پنالتی در لحظه ای فرا رسید که پذیرفتن آن برای تیم حریف دشواری بود زیرا آنها فکر می کنند برنده شده اند. اما پنالتی، پنالتی است؛ چه دقیقه یک و چه دقیقه ۹۴. این صحنه، بی تردید یک پنالتی بود. "