صبای قم با محمد مایلی کهن دیروز در کرج هم باخت تا بعد از آن شروع رویایی در ابتدای فصل بار دیگر ناکامی مربی صریح اللهجه فوتبال ایران را در آغوش بگیرد. هر چند صبا دیروز در کرج بد بازی نکرد اما باز هم گل های بچه گانه ای خورد و تا حدودی تحت تاثیر اشتباهات داوری قرار گرفت تا دست خالی از کرج برگردد. در این بازی محمد مایلی کهن به خاطر اعتراض به داور از زمین بازی اخراج شد اما ظاهرا او با وجود نتایج ضعیف همچنان سر کارش باقی خواهد ماند.
صبای قم حالا بعد از برد هفته دهم مقابل راه آهن بحران زده در ۵ بازی آخرش برنده نبوده و دو مسابقه را مقابل استقلال خوزستان وسایپا واگذار کرده است. البته صبای حاجی مایلی امسال بدشانس هم بود چرا که در ۴ بازی در دقایق آخر گل خورد تا امتیازهای زیادی را اینگونه از دست بدهد.
با این حال صبا در پایان نیم فصل موقعیتی خطرناک و بسیار متزلزل دارد. آنها از ۱۵ بازی خود تنها ۱۶ امتیاز گرفته اند و در رتبه دوازدهم جدول کار خود را به پایان رساندند آن هم در حالی که فجر سپاسی رده پانزدهمی تنها سه امتیاز کمتر از صبا دشت کرده است.
البته ظاهرا کشوری فرد در راس باشگاه صبای قم همچنان قصد دارد از مایلی کهن و کادر فنی اش حمایت کند. او هفته گذشته و بعد از شایعه برکناری مایلی کهن در نیم فصل صراحتا این خبر را تکذیب کرد و گفت از کادر فنی تیمش و در راس آن مایلی کهن حمایت خواهد کرد.
با این حال شرایط صبا اصلا خوب نیست و فعلا خبری از تغییرات به گوش نمی رسد. البته آنها قصد دارند با جذب دو یا سه بازیکن در نیم فصل نقاط ضعف شان را پوشش دهند اما فعلا با هیچ گزینه ای به توافق نرسیده اند