ملت ایران: محمد رویانیان در مورد آخرین وضعیت نیلسون و جلسه با مدیر برنامه های او گفت: من به برخی مسائل کاری ندارم اما صحبت های خوبی پس از اینکه مصاحبه نیلسون را دیدم به خاطر اینکه شرایط او را بپرسم با مدیر برنامه هایش داشتم.
وی افزود: مدیر برنامه های ایشان به من اعلام کرد که ضرب الاجلی برای ما و شرطی نگذاشته و فقط نیلسون می خواهد مشکل مالی اش حل شود، البته خودتان می دانید هیچکس نمی تواند برای پرسپولیس شرط یا ضرب الاجل بگذارد.
وی افزود: پس شرطی در کار نبوده، ایشان فقط در خصوص برخی از مسائل مالی صحبت کرد که من هم معتقدم که مسائل مالی که می شود در خانواده آن را حل کرد نباید رسانه ای شود و جای این حرف ها در رسانه نیست. مگر بقیه بازیکنان ما شرایط شان مانند نیلسون نیست؟ اما قدم به قدم در حال حل کردن آنها هستیم.
رویانیان ادامه داد: من به شدت مخالف مسائلی اینچنینی هستم که یک بازیکن بخواهد باشگاه را از طریق رسانه ها تهدید کند اما این موضوع را اعلام می کنم علی رغم اینکه نیلسون برای پرسپولیس زحمت کشیده و بازیکن مؤثری مانند تمام بازیکنان ما در بازی های اخیر بوده، اگر دوست دارد نیم فصل از ما جدا شود، ما هم حرفی نداریم و می تواند این کار را انجام دهد. این حرف من است چون من با تهدید و شرط و شروع مخالفم.
به نقل از فارس, وی افزود: من از دریافتی های دقیق نیلسون اطلاعات کافی نداشتم اما امروز این اطلاعات را گرفتم و متوجه شدم که ایشان طلبکار است اما معتقدم هرگز نباید یک بازیکن به خود اجازه بدهد تا در این شرایط آن هم در پرسپولیس تیم را به حاشیه ببرد. در همین تیم بازیکنانی با روح بزرگ و با تعصب علی رغم اینکه شاید مشکل مالی داشتند برای تیم جنگیدند چون می دانستند مسائل مالی مطرح کردنش جایش در رسانه ها نیست و راستش را بخواهید از این نوع برخورد نیلسون با توجه به اخلاق حرفه ای اش که خیلی هم دوستش دارم، تعجب کردم. اما مطمئن باشید من اجازه نمی دهم کسی برای پرسپولیس شرط و شروط بگذارد.
وی در پایان یادآور شد: من همیشه به بازیکنانم افتخار می کنم که با غیرت و تعصب به دستورات کادر فنی گوش کردند و تا الآن هم مزد زحمات خود را با صدرنشینی در لیگ برتر و صعود در جام حذفی به مراحل بالاتر گرفته اند. خیلی از این بازیکنان با تعصب و غیرتی که دارند وارد زمین شده اند ما همه چیز را زیر نظر داریم اما اجازه نمی دهیم کسی برای باشگاه بزرگ پرسپولیس شرط و شروط بگذارد