نکته جالب آنجا بود که تقریبا همه آنها از کیفیت زمین چمن ورزشگاه تختی نالیدند و با این حساب به نظر می رسد گرفتن سه امتیاز از این زمین شاهکار بوده است حتی اگر با خلق فقط دو موقعیت گل و رسیدن به گل با ضربه ایستگاه باشد.
امید عالیشاه:هر تیمی مقابل ما بازی می کند انرژی اش ۳ برابر می شود اما ما مستحق برد بودیم و باید بیش از یک گل می زدیم با این حال خدا را شکر که بعد از ۱۱۰ هفته صدرنشین شدیم و توانستیم دل هواداران را شاد کنیم. به نظر من این زمین آنقدر ناهموار است که حتی بازی محلات هم نباید در آن برگزار شود چه برسد به لیگ برتر.
رضا حقیقی:خوشحالم که این بازی را بردیم و توانستیم پس از مدت ها صدرنشین لیگ برتر شویم. فقط باید برای برد و صدرنشینی خوشحال باشیم چون بازی در زمین تختی هیچ کیفیتی ندارد. اگر دوربین ها زوم کرده باشند متوجه خواهید شد که همه جای زمین تکه تکه است. باید ببینیم قبل از بازی چه بوده که با درست کردنش اینگونه است. این بازی هیچ چیز خاصی نداشت.
بهزاد غلامپور:اگرچه به صدرنشینی در هفته چهاردهم جام نمی دهند اما این صدرنشینی برای روحیه تیم بسیار خوب است و به تیم روحیه داد. امیدوارم در پایان فصل بتوانیم موفق شویم و جام قهرمانی بگیریم. ۴ دروازه بان خوب داریم، نیلسون آماده، حقیقی ملی پوش، عابدزاده و محمدی همگی دروازه بان های خوبی هستند و این علی دایی است که تصمیم می گیرد چه کسی درون دروازه قرار بگیرد. همه برای موفقیت تیم تلاش می کنند.
سیدجلال حسینی:خدا را شکر که بردیم و صدرنشین شدیم. ما مستحق این پیروزی بودیم. راه آهن تیم کوچکی نیست اما توانستیم از موقعیت خودمان نهایت استفاده را ببریم و به صدر جدول صعود کنیم. از مسئولان یک خواهش دارم اینکه در این زمین ناهموار بازی برگزار نکنند در وسط بازی یک تکه چمن در می آید و حالت بدی به وجود می آید امیدوارم تا قبل از آنکه بازیکنی در این زمین به شدت آسیب ببیند برگزاری بازی در ورزشگاه تختی را لغو کنند نه آنکه زمانی فردی مصدوم شد.

محمد نوری:برای رسیدن به این سه امتیاز زحمت زیادی کشیدیم مستحق این پیروزی بودیم و خوشحالم که توانستیم آن را کسب کنیم. در این زمین بهتر از این نمی شد بازی کنیم. باران باریده بود و شرایط زمین هم خودتان دیدید که چگونه بود اما واقعا این برد لذت دیگری داشت و خیلی شیرین بود. امیدوارم با یک برد دیگر نیم فصل را به پایان برسانیم. راه آهن با انگیزه وارد میدان شده بود اما در مقابل هواداران که در این هوا به ورزشگاه آمده بودند ما توانستیم به برترین برسیم. کسب پیروزی در این دیدار که ۶ امتیازی بود لذت بخش بود. دلمان برای صدر جدول تنگ شده بود که خوشحالم به این جایگاه رسیدیم اما این پایان کار ما نیست و امیدوارم تا پایان فصل این روند ادامه داشته باشد.
پیام صادقیان:بازی خیلی خوبی انجام دادیم آن هم در زمینی که همه چیز بود جز زمین فوتبال ما توانستیم یک بر صفر راه آهنی را شکست دهیم که چند لایه دفاع می کرد و خوشبختانه پیروز شدیم و به صدر جدول آمدیم امیدوارم بتوانیم صدرنشینی را حفظ کنیم. زمین ورزشگاه تختی برای بازی بسیار نامناسب بود. این زمین در یک کلام افتضاح بود افتضاح.
سید مهدی سیدصالحی:امیدوارم که بتوانیم همین روند رو به رشد خود را ادامه دهیم و صدر جدول را حفظ کنیم. زمین که افتضاح بود، واقعا احتمال مصدومیت هر یک از بازیکنان وجود داشت، همچنین امکان داشت که هر بازیکن یا گلر اشتباه کند، خدا را شکر که سالم از میدان بیرون آمدیم. به این سه امتیاز نیاز داشتیم و لطف و عنایت خداوند شامل حال ما شد، حالا در این دیدار قسمت نبود که من گل بزنم، روزی را خدا می دهد و عنایت خداوند شامل حال ما شد.
محسن بنگر:بازی در این زمینه افتضاح خیلی سخت بود اصلا نمی شد بازی کرد. در هر صورت بازی بدی نبود و خدا را شکر در این زمین توانستیم به برتری برسیم و گل نخوردیم. بهتر از این نمی شد در این زمین بازی کرد. یک استارت معمولی هم در این زمین نتوانستیم بزنیم. شرایط زمین افتضاح بود. مدیر مجموعه ورزشی تختی به عنوان یک تماشاگر به بازی نگاه می کرده و اگر من هم از تلویزیون و جایگاه هواداران بازی را نگاه می کردم زمین خیلی خوبی را متصور می شدم. خوشحالم که پس از چند سال صدرنشین شدیم. حالا دیگر تیم هایی که پایین تر از ما قرار دارند باید سرشان را بلند کنند تا ما را ببینند. امیدوارم بتوانیم صدر جدولی را حفظ کنیم.