به گزارش ملت ایران به نقل از گل – با اینکه فولاد حسابی عرق استقلالی ها را در آورد اما برد شیرین مقابل این تیم بعد از چند هفته ناکامی باعثشد همه بازیکنان با چهره ای بشاش سوار اتوبوس شوند و البته بیشتر آنها در میکسد زون از این برد ۶ امتیازی بگویند.
علیرضا نیکبخت واحدی:دقیقه ۶۵ به زمین رفتم و شرایط طوری بود که تیم زیر فشار بود. خدا را شکر توانستیم به پیروزی برسیم و در کورس قهرمانی بمانیم. این نظر مربی است که چقدر بازی کنم. اگر یک دقیقه یا ۹۰ دقیقه بازی کنم در هر لحظه اش در خدمت تیم هستم. خوشحالم که قلعه نویی به من اعتماد کرد. ان شاءالله بتوانم جواب اعتماد او را بدهم. از کیفیت بازی ام مربی باید راضی باشد نه من. خدا را شکر به من اعتماد شده. شاید به خاطر دوری که من از فوتبال داشتم هر کسی دیگری جای من بود فوتبال را کنار می گذاشت. می توانم به زودی جواب این اعتماد را بدهم. سال های زیادی است در این پست بازی می کنم و تقریبا از زمان بلاژویچ در این منطقه استفاده می شوم. در این پست راحت بودم. هر جایی که مربی تیم صلاح بداند بازی می کنم و مشکل خاصی ندارم.
حنیف عمران زاده:بازی خوبی بود، توانستیم انتظارات را برآورده کنیم، بعد از آنکه ۴ هفته پیروز نشده بودیم امروز بازی ۶ امتیازی را بردیم و روحیه خوبی بازیکنان برای بازی بعدی به دست آوردند.شنبه دکتر نوروزی از من تست می گیرد و دوشنبه یا سه شنبه در تمرینات حاضر می شود.
میرشاد ماجدی:به هر حال در مراسمی از سادات تجلیل کردند و از من هم تجلیل شد. امیدواریم سادات با تقوا باشند. نمی دانم چرا از سید مهدی رحمتی تجلیل نشد. به هر حال دنبال این بودند که از نماینده تیم ها تجلیل کنند و البته آنها از ما اولی تر هستند. ما به این برد نیاز داشتیم شخصا اعتقاد دارم که این مسابقه ۶ امتیازی بود با توجه به اینکه در چند دیدار عقب افتاده بودیم این پیروزی به ما دلگرمی داد انشاءالله در ادامه بتوانیم نتیجه بگیریم.
آندرانیک تیموریان:درست است که خسته بودیم اما خوشبختانه توانستیم سه امتیاز بازی را بگیریم و امتیاز مهمی را کسب کردیم. به هر حال قسمت بود و شرایط پیش آمد و من هم شوت کردم و تبدیل به گل شد. برخوردی با دفاع چپ فولاد داشتم که ۵۰-۵۰ بود خودم هم تعجب کردم که چگونه از داور کارت زرد گرفتم. ما نسبت به بازی قبل به مراتب بهتر بودیم و توانستیم عملکرد بهتری داشته باشیم هر چند خسته هم بودیم مطمئن باشید با ریکاوری که انجام می دهیم می توانیم در آینده بازی بهتری انجام دهیم و در کورس قهرمانی باقی بمانیم.
پژمان نوری:بازی خوبی انجام دادیم. در نیمه اول به آن چیزی که می خواستیم رسیدیم و در نیمه دوم بازی را کنترل کردیم. می گفتند بازی ۶ امتیازی است و توانستیم پیروز شویم. امیدوارم این برد به ما کمک کند و در نیمه راه از لحاظ روحی و روانی شرایط بهتری داشته باشیم. خودم فکر نمی کنم امروز بهتر بازی کرده باشم. من هنوز خیلی جا دارم تا آن چیزی که در استقلال می خواهم باشم نشان دهم. داوری مشکل خاصی نداشت و کارشناسان باید در این مورد نظر بدهند. به نظر من در وسط زمین بازیکن داریم اما در دفاع مشکل داریم که مربیان در نیم فصل این مسئله را حل می کنند.
هاشم بیک زاده:امیدوارم این پیروزی ها ادامه داشته باشد. در بازی های آینده به برتری خواهیم رسید و صدر جدول را خواهیم گرفت. ما تیم صدرنشین جدول را شکست دادیم. بازی خوبی هم از خود به نمایش گذاشتیم و می توانیم بار دیگر قهرمان شویم.