ملت ایران: یحیی گل محمدی در تبریز کولاک کرد و در نهایت با تیمی ده نفره برنده شد تا گسترش فولاد سومین باخت متوالی اش را این بار در خانه تجربه کند.

گل محمدی و نفت در حالی مقابل تیم خوب گسترش فولاد برنده شدند که تیم تهرانی در نیمه اول بهمن کامل مدافع میانی تبریزی خود را با کارت قرمز از دست داد. نفت در حالی ده نفره شد که با گل دقایقی ابتدایی مهرداد بایرامی از میزبان عقب بود اما گل محمدی بر خلاف تصور همه مدافع میانی جدیدی به بازی نفرستاد تا توسط اولادی به گل برسد و با نتیجه مساوی به رختکن برود.

در نیمه دوم گل محمدی ابتدا بوحمدان را به بازی فرستاد تا میانه میدان را از دست ندهد و سپس امین حاج محمدی را به بازی برد تا خلا میانه دفاع را پر کند اما تعویض سوم او علی قربانی بود؛ همان بازیکنی که مقابل پرسپولیس هم به عنوان بازیکن جانشین وارد میدان شد اما در دقایق آخر گل برتری تیمش را به ثمر رساند.

قربانی این بار هم در ۱۰ دقیقه پایانی مسابقه به بازی رفت و به محض ورود به میدان دروازه میزبان را تهدید کرد. بعد از خلق یکی دو موقعیت دیگر حرکت عالی کمال کامیابی نیا و ضربه دیدنی و روی پای قربانی گل دوم و پیروزی بخش نفت را باعثشد تا یحیی گل محمدی بابت تعویض های فوق العاده اش بادی در غبغب بیاندازد.

حالا یحیی و نفت با ۲۵ امتیاز در رتبه دوم جدول قرار گرفته اند و اگر پرسپولیس مقابل راه آهن برنده نباشد این رتبه جالب را از دست نخواهند داد