به گزارش ملت ایران به نقل از گل: پیام صادقیان فوتبالیست خوبی است و در ۲۲ سالگی و حضور در تیم بزرگ پرسپولیس بعد از چند بازی این نکته را اثبات کرده اما همین بازیکن با تکنیک و مستعد اخلاق خاصی دارد که می تواند در ادامه راه باعثدردسرش شود. صادقیان بعضا و در مواقعی که نیازی به جوش وخروش زیادی در زمین ندارد یک مرتبه بهم می ریزد و عصبانی می شود به طوری که نمی تواند خودش را کنترل کند و خشم خود را با یک حرکت ناشیانه در زمین مسابقه بروز می دهد.

پیام صادقیان در همین دیدار اخیر مقابل پدیده شاندیز و در صحنه ای عجیب در نیمه اول با آرنج و ساعد خود به صورت محمدرضا خرسند نیا کوبید و او را نقش بر زمین کرد که این حرکت به راحتی می توانست موجب اخراج او شود اما موعود بنیادی فر داور جوان مسابقه تنها به دادن تذکر به او اکتفا کرد.

این البته اولین باری نبود که هافبک باتکنیک پرسپولیس از کارت قرمز فرار می کرد. او پیش از این و در دیدار مقابل ملوان و استقلال(با تکل عمدی روی پای نکونام) خوش شانس بود که از داور کارت قرمز نگرفت. دقیقا در آن دو صحنه هم او به یکباره بهم ریخت و واکنشی عصبی نشان داد اما در نهایت از کارت قرمز داور و اخراجی که می توانست وضعیت او را در ترکیب پرسپولیس بهم بریزد فرار کرد.

حال باید دید آیا مربیان پرسپولیس به او بابت این ری اکشن های عصبی تذکری خواهند داد یا نه چرا که معلوم نیست دفعه بعد هم گذشتی از سوی داوران در کار باشد ضمن اینکه حالا داوران نسبت به رفتار او ذهنیت پیدا کرده اند