ملت ایران: بعد از دعوت دوباره به تیم ملی حالا یعقوب کریمی کم کم از سوی کرانچار هم بیشتر به بازی گرفتهمی شود اما در روزی که سپاهان اسیر دو ضربه پنالتی شد حتی کریمی با تکنیک هم کاری نتواند برای تیمش انجام دهد. تحلیل یک خطی یعقوب از باخت سپاهان اینگونه است: «بازی خوبی بود اما متاسفانه نتوانستیم از فرصت های زیادی که ایجاد کردیم استفاده کنیم و در نهایت بازی را واگذار کردیم.»
بال چپ پای زردهای نصف جهان که به نظر می رسید از شکست تیمش خیلی ناراحت است با گفتن اینکه شاید قسمت بوده شکست بخوریم ادامه داد: «شکست تلخی بود، متاسفانه در خانه خودمان باختیم و این باعثمی شود از کورس قهرمانی عقب بیافتیم. امیدوارم بتوانیم در بازی های بعدی جبران کنیم و به صدر جدول نزدیک شویم.»
کریمی هفته آینده در لیگ برتر باید مقابل تیم سابقش، نفت تهران قرار بگیرد که دوران خوبی را در این تیم گذراند. او در ارتباط با این بازی می گوید: «به امید خدا می رویم که نتیجه مطلوبی کسب کنیم و این عقب افتادگی در جدول را جبران کنیم. نفت تیم قبلی من بوده است و برای مسوولان این تیم احترام ویژه ای قائل هستم. تلاشم را برای ارائه یک بازی خوب انجام می دهم اما انگیزه خاصی از تقابل با این تیم ندارم.»