ملت ایران: برد ملوان پرنوسان در اصفهان آن هم مقابل سپاهانی که طی ۶-۵ هفته اخیر نه باخته بود و نه گل خورده بود باورنکردنی به نظر می رسید اما عجیب تر آنجا بود که هر دو گل میهمان شمالی با پنالتی به دست آمد. دو پنالتی که یک بازیکن گلش کرد و البته یک بازیکن هم موجبش شد. این بازیکن کسی نبود جز امیرحسین فشنگچی چپ پای امسال ملوان که حالا در مورد صحنه های منجر به پنالتی اینگونه توضیح می دهد: «در صحنه پنالتی اول من و رحمان احمدی برای توپ رفتیم و ایشان بی احتیاطی کردند و برخوردی صورت گرفت که به نظر من پنالتی بود که داور هم اعلام پنالتی کرد. برخورد کاملاً صورت گرفت و من اصلاً بزرگ نمایی نکردم. در صحنه پنالتی دوم هم کاملاً مشخص بود که من را متوقف کردند.»
فشنگچی در خصوص نتایج نه چندان خوب ملوان در بازی های گذشته می گوید: «بازیکنان ما کاملاً جوان هستند و حتی بعضی از آنها اولین سال حضور در لیگ برتر را تجربه می کنند به همین دلیل کمی فرصت می خواستند که به شرایط خوب برسند اما خدا را شکر روند رو به رشدی را در پیش گرفته ایم و هرروز هم در حال بهتر شدن هستیم.»
از مدافع - هافبک چپ ملوان در خصوص پیش بینی اش در مورد جایگاه ملوان در پایان فصل پرسیدیم که پاسخ داد: «فکر می کنم ملوان با این شرایط در نیمه بالایی جدول قرار بگیرد و این می تواند نتیجه مطلوبی برای این تیم باشد.»