ملت ایران:امید عالیشاه ابتدا در خصوص صحبت‌های حسین بادامکی گفت: من نمی‌خواهم جواب بازیکنی را بدهم اما چیزی که واضح بود خطایی بود که ایشان زیرکانه روی من انجام داد.

وی افزود: من پس از اینکه دریبل‌های خود را شروع کردم، رو به دروازه بودم و نیازی نبود که خودم را به زمین بزنم در آن هنگام حتی کوچک‌ترین برخوردی هم با یک بازیکن شود شارژ می‌شود و تعادل خود را از دست می‌دهد، بیکار نیستم که خودم را الکی در شرایط گل و خوب به زمین بزنم. قطعاً، من می‌توانستم اگر خودم به توپ ضربه نزنم با یک پاس داخل عمق کاری کنم که هم‌تیمی‌هایم گل بزنند.

عالیشاه در پاسخ سؤالی که چرا این زمین خورد‌ن‌ها و اشتباهات برای تو دردسرساز شده، گفت: خدا را شکر الان وضعیت نسبت به گذشته بهتر شده، برخی اوقات داوران خطایی را که روی من می‌شود با حرکت عمدی من برای گرفتن خطا اشتباه می‌گیرند ولی الان بهتر شده است.

مهاجم سرخپوشان درباره بازی با راه‌آهن و هم‌بازی‌های قدیمی‌اش نیز یادآور شد: درست است که الان راه‌آهن در بین تیم‌های پایین جدول است ولی آنها تیمی بسیار خوب و یکدست را دارند و قطعاً می‌خواهند که مقابل علی دایی خود را نشان دهند اما ما هم سه امتیاز را می‌خواهیم.

وی افزود: احساس من این است که یکی از سخت‌ترین بازی‌های لیگ را در پیش داریم و ان‌شاءالله بتوانم با بازی‌های خوبم اول به پرسپولیس کمک کنم و بعد بتوانم در جام جهانی و اردوهای تیم ملی حضور داشته باشم، امیدوارم این اتفاق بیفتد.