به گزارش ملت ایران به نقل از گل - فرزاد حاتمی زودتر از آن چه تصور می شد، با فولاد خوزستان به بن بست رسید و باید به فکر یافتن تیم دیگری باشد.

به گزارش سایت گل، حسین فرکی با وجود محرومیت لوسیانو پریرا و نداشتن مهاجم نوک برای بازی فردا مقابل استقلال، نام فرزاد حاتمی را از فهرست ۱۸ نفره تیمش حذف کرد تا مشخص شود که جدایی این بازیکن در نقل و انتقالات نیم فصل حتمی است.

حدود ۱۰ ماه پیش بود که قرارداد فرزاد حاتمی به دلیل ناسازگاری با کادر فنی تراکتورسازی فسخ شد. این بازیکن بلافاصله به استقلال رفت و با گلزنی در چند بازی ابتدایی آبی پوشان در کانون توجه قرار گرفت. روزهای خوب حاتمی در استقلال دوام چندانی نداشت و افت این مهاجم با انتقادات تند قلعه نویی همراه شد. قلعه نویی با بیان این جمله که حاتمی ظرفیت بزرگ شدن را ندارد، قید او را زده و نامش را در لیست مازاد قرار داد.

فرزاد بعد از همراهی تیم ملی در بازی های های مقدماتی جام جهانی، از پیشنهاد پرسپولیس خبر داد اما باشگاه پرسپولیس بلافاصله این موضوع را تکذیب کرد تا حاتمی در آخرین روز نقل و انتقالات با فولاد قرارداد رسمی امضاء کند. قراردادی که غیرمنتظره تر از جدایی زودهنگام این بازیکن از فولاد محسوب می شد. اخلاق و روحیات متفاوت فرکی و حاتمی، پیوستن این بازیکن به فولاد را غیرمنتظره جلوه می داد و از همان ابتدا احتمال موفقیت حاتمی در اهواز خیلی پایین به نظر می رسید.

حاتمی در هشت بازی برای تیم جدیدش به میدان رفت و دو گل حاصل حضور او در این بازی ها بود. اعتراض های حاتمی بعد از تعویض شدن مقابل راه آهن و خصوصاً پرسپولیس که توسط دوربین تلویزیونی به نمایش درآمد، مصاحبه علیه فرکی در رسانه ها و کم انگیزگی در تمرینات، در نهایت باعثشد تا اعتماد سرمربی فولاد به مهاجم شماره ۴۰ این تیم خیلی زود از بین برود. فرکی حالا، استفاده از یک هافبک در نوک حمله فولاد را به حضور حاتمی ترجیح می دهد.

البته نگاه بالا به پایین حاتمی به بازیکنان فولاد نیز یکی از مهم ترین دلایل به بن بست رسیدن وی در اهواز محسوب می شود. این نوع نگاه، شاید پیامد حضور کوتاه مدت حاتمی در استقلال و چند اردوی تیم ملی بوده و به نوعی تأیید کننده اظهار نظر چند ماه پیش قلعه نویی است.

فرزاد حاتمی که در سالیان اخیر پیراهن تیم های مختلفی چون راه آهن، سپاهان، صبای قم، تراکتورسازی، استقلال و فولاد را به تن کرده، حالا باید به فکر تیم جدیدی باشد. نقل و انتقالات میان فصل از هجدهم آبان ماه جاری آغاز می شود و حاتمی بعد از تراکتورسازی، استقلال و فولاد، آماده پوشیدن چهارمین پیراهن در ۱۰ ماه اخیر می شود.