ملت ایران: زلاتکو کرانچار در نشست خبری پس از دیدار برابر ملوان در هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: بعد از باخت نمی شود از نقاط مثبت گفت چون علاوه بر اینکه بازی ما در نیمه نخست خوب بود، بر اثر دو اشتباه فردی، گل خوردیم ولی زمان زیادی نداریم و باید به فکر بازی بعدی باشیم.
شعارهای تماشاگران علیه شما و اینکه بعد از باخت ها علیه شما جبهه گرفته می شود؟

طبیعی است که تماشاگران اینگونه عمل کنند ولی اینها عده کمی هستند و شاید حق با آنها باشد اما بعد از گل ما خوب بازی نکردیم و همیشه گفته ام که بازیکن تمام کننده نداریم و از این مسئله خودم نیز ناراضی هستم، امروز نه غلامی و نه آرش افشین به گونه ای که ما می خواستیم بازی نکردند و من روی این مشکل و نقطه ضعف سپاهان در آینده کار می کنم.
ما در نیمه نخست بازی با بازی از عقب و کناره ها بازی می کردیم و هافبک های آنها را دور می زدیم اما در محوطه ۶ قدم نمی توانستیم از فرصت های خود استفاده کنیم، با آمدن یعقوب کریمی، با نفوذ خوب و سانترها، برنامه داشتیم ولی با این حال نتوانستیم آنگونه که باید از موقعیت های خود استفاده کنیم.
تیم ما بر اساس دو اشتباه فردی نتوانست نتیجه بگیرد اما در حال حاضر چیزی تمام نشده و در جدول جایگاه بدی نداریم و به امید روزهای آینده هستیم و تمرین می کنیم.
ما تا قبل از بازی یک عدم هماهنگی داشتیم و به دلیل اینکه بازیکنان ملی پوش ما نبودند، ناهماهنگ بودیم اما بعد از بازی سایپا و در این بازی روان بازی کردیم و اکنون انتظارات از ما بسیار است، هم بازیکنان به فکر قهرمانی هستند و بنده و اصحاب رسانه نیز به فکر قهرمانی هستیم.

اشتباهات فردی بازیکنانتان؟!
اشتباهات فردی بازیکن ربطی به من ندارد و من تمام شیوه های حمله به ملوان را به کار گرفتم و تمام شیوه هایی که آنها می توانستند به ما حمله کنند را در دفاع پیش بینی کرده بودم، ملوان یک بار از سمت چپ و با اشتباه علی احمدی استفاده کرد و گل دوم نیز بر اثر اشتباه علی احمدی بود که پست خود را رها کرد و اینها اشتباهات فردی بازیکنان است و به من ربطی ندارد.
من نمی توانم در زمان بازی و در یک زمان خاص به آنها دستور بدهم چون اینها به خود شخص بازیکنان مربوط است.

آیا حریف را دستکم گرفته بودید؟!
ما حریف را دست کم نگرفتیم و سعی می کردیم بازی را ببریم و با ابتکاری که در این بازی به خرج دادیم، متاسفانه نتوانستیم.