ملت ایران: درابتدای هفته جاری بود که در جریان بازی بایرن مونیخ مقابل ماینتس(که با برد ۱-۴ باواریایی ها به پایان رسید)، در بوندس لیگا، آرین روبن برای زدن یک ضربه پنالتی پشت توپ قرار گرفت ولی پپ گواردیولا فریادکشان خواست تا او از پشت توپ کنار رفته و توماس مولر این ضربه را بزند و روبن هم با خشمی مشهود کنار رفت. این طور به نظر می رسد که این دلخوری هنوز از میان نرفته است.
در پایان بازی ۴شنبه شب بایرن مونیخ مقابل ویکتوریاپلژن در دور سوم رقابتهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا که با برد ۰-۵ بایرن به پایان رسید، روبن حاضر نشد که پشت ضربه پنالتی تیمش قرار بگیرد. در این بازی و بعد از اعلام یک ضربه پنالتی به نفع بایرن مونیخ، این بار گواردیولا ازکنار زمین با فریاد، نام روبن را برزبان می آورد تا این ستاره هلندی پشت توپ قرار بگیرد. اما روبن با تکان دادن سر و انگشت دستش، حرف سرمربی تیمش را گوش نکرد و درنهایت ریبری پشت ضربه پنالتی قرار گرفت و این توپ را گل کرد.
با به صدا درآمدن سوت پایانی بازی ریبری در گفتگو با اسکای گفت: «بازیکنان تیم همه از روبن خواستند تا ضربه پنالتی را بزند ولی او هنوز از اتفاقی که در بازی روز شنبه رخ داد ناراحت است.»