به گزارش ملت ایران به نقل از گل مهرداد اولادی مهاجم پرسپولیس با اینکه یک سال دیگر با این تیم قرارداد دارد ولی در فهرست مازاد قرار گرفته و نکته جالب این است که باشگاه پرسپولیس هنوز تکلیف او را مشخص نکرده است.

اولادی در مورد وضعیتش در پرسپولیس می گوید: «من یک سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارم ولی هنوز شرایطم برای فصل بعد مشخص نیست و با هیچ تیمی هم مذاکره نکرده ام. من منتظر تماس باشگاه پرسپولیس هستم تا وضعیتم را مشخص کنند، این در حالی است که هنوز چیزی به من نگفته اند.»

اولادی ادامه می دهد: «این درست که اسم من در بین بازیکنان مورد نظر دنیزلی نبود ولی باشگاه از آن روز به بعد هیچ تماسی با من نداشته و به من نگفته اند که تو را نمی خواهیم. اگر مرا نمی خواستند تا الان باید می گفتند و اگر این شرایط وجود داشته باشد شاید از پرسپولیس نروم»

اولادی در پاسخ به این سوال که آیا احتمال ماندن تو در این تیم وجود دارد خاطرنشان می کند: «احتمال ماندنم وجود دارد و شما دیدید که بعضی از بازیکنان پرسپولیس هم به آن لیست ۱۰ نفره اضافه شدند. اگر در پرسپولیس بمانم مطمئن باشید خیلی چیزها را ثابت خواهم کرد در ضمن همه دیدند که فصل قبل چه شرایطی داشتم و مصدومیت های متعدد همه چیز را به هم ریخت.»