ملت ایران: حسین بادامکی بازیکن سابق پرسپولیس که قرار است چهارشنبه به عنون کاپیتان تیم پدیده شاندیز مقابل تیم سابقش در جام حذفی قرار بگیرد درباره شرایط تیم خود در لیگ دسته اول می گوید: «شرایط مان خوب است. باشگاه ما تازه تاسیس شده و در شروع کار یک مقدار ناهماهنگی وجود دارد. تا بازیکنان با تفکرات کادر فنی آشنا شوند زمان می برد و این هم طبیعی است اما مطمئنا پدیده روز به روز بهتر می شود. امیدوارم از این به بعد در لیگ یک امتیاز از دست ندهیم چون با شرایطی که تیم ها پیدا می کنند شرایط برای ما سخت تر خواهد شد.»

پدیده از ۵ بازی قبلی خود یک برد، سه مساوی و یک باخت به دست آورده اما کاپیتان تیم مشهدی می گوید آنها مدعی صعود به لیگ برترند: «صد در صد مدعی هستیم چون هنوز با رقبایمان بازی نکرده ایم. مطمئنا هر چه در رقابت ها جلو برویم تیم مان شکل واقعی خودش را پیدا می کند و از نظر نتیجه گیری بهتر خواهد شد ضمن اینکه خوشبختانه در مشهد تماشاگر داریم و این برایمان یک نکته مثبت است.»

از بادامکی می پرسیم آیا بعد از سال ها حضور در لیگ برتر با بازی در لیگ یک کنار آمده یا نه که جواب می دهد: «حقیقت این است که فکر نمی کردم اینقدر سخت باشد. بازی در این رقابت ها با لیگ برتر خیلی فرق می کند. اینجا دوندگی و درگیری های فیزیکی حرف اول را می زند. این ۵-۴ بازی برای من خیلی سخت بود اما کم کم هم از نظر بدنی شرایطم بهتر می شود هم به لحاظ روانی و اعتماد به نفس وضعیت بهتری پیدا می کنم و امیدوارم بهتر از گذشته کار کنم.»

وی در خصوص مقابله با پرسپولیس می گوید: «در تیم ما بازیکنان با تجربه ای حضور دارند اما اولویت ما حضور مقتدرانه در لیگ دسته اول است که البته بازی با پرسپولیس به تیم مان کمک می کند تا از نظر هماهنگی و اعتماد به نفس شرایط بهتری پیدا کنیم. البته همه بچه ها در هر تیمی که باشند دوست دارند مقابل پرسپولیس بازی کنند. ما هم از اینکه در ورزشگاه آزادی مقابل پرسپولیس به میدان می رویم خوشحالیم اما بیشتر دوست داشتیم این بازی در ورزشگاه ثامن برگزار می شد تا ثامن بعد از مدت ها پر شود که قسمت نشد. مطمئنا بازی سختی مقابل پرسپولیس داریم اما امیدوارم نمایش خوبی مقابل این تیم داشته باشیم.»

بادامکی از احساسش در مواجهه با تیم قبلی اش می گوید: «خب طبیعی است که این بازی برایم سخت باشد. من پرسپولیس را دوست داشتم و دوست دارم چون ۶ سال در این تیم بازی کردم. الان هم پرسپولیس شرایط خیلی خوبی دارد و در بهترین زمان به این تیم برخورده ایم اما امیدوارم خوب بازی کنیم.»

از کاپیتان پدیده در خصوص برخوردهای بد گروهی از هواداران پرسپولیس با او در مقاطعی از مدت حضورش در این تیم می پرسیم که می گوید: «نمی خواهم در این خصوص حرف بزنم چون باز کردن مطالب قدیمی فایده ای ندارد. گذشته ها گذشته و الان من به موفقیت تیمم فکر می کنم. پرسپولیس تیم بزرگ و قابل احترامی است و امیدوارم همیشه موفق باشد. من هم تمام تلاشم را می کنم تا برای تیم خودم مثمر ثمر باشم. هر چند در گذشته اتفاقاتی افتاد که به ضرر من شد و در ادامه مسیر فوتبالم خیلی ضرر کردم اما گذشته ها گذشته و الان اینجا هستم و باید برای موفقیت پدیده تلاش کنم.»

آیا پدیده شاندیز می تواند پدیده جام حذفی باشد؟ بادامکی جواب می دهد: «ما هم مثل پرسپولیس اولین بازی مان را در این جام برگزار می کنیم چون در دو مرحله با کنار کشیدن حریفان مان صعود کردیم اما همان طور که گفتم اولویت ما کسب حداکثر امتیاز ها در لیگ دسته اول است. تیم ما بازیکنان خوبی دارد که در صورت هماهنگی بهتر از این کار خواهد کرد اما سعی می کنیم نمایش خوبی مقابل پرسپولیس داشته باشیم هر چند کار خیلی سختی در پیش داریم»

اما اکبر میثاقیان بار ها مقابل پرسپولیس شگفتی ساز بوده. بادامکی در این خصوصو هم می گوید: «درست است. مطمئنا او هم دوست دارد پرسپولیس را در تهران شکست دهد و در این خصوص سابقه خوبی هم دارد اما الان خود میثاقیان هم به لیگ یک فکر می کند و هدف اولش صعود به لیگ برتر است.»

از بادامکی می پرسیم قبل از بازی طرف علی دایی و نیمکت پرسپولیس خواهد رفت که جواب می دهد: «بله حتما می روم.