ملت ایران:یحیی گل محمدی قطعا نباید از نتیجه ی دیدار ناراضی باشد. گل فوق العاده ی وریا غفوری در دقایق پایانی نگذاشت یحیی دست خالی ورزشگاه را ترک کند.

گل محمدی در مورد این دیدار گفت: به نظر من نیمه اول هر دو تیم بازی خوبی را به نمایش نگذاشتند و محتاط وارد زمین شدند حتی موقعیت های زیادی روی دروازه ها ایجاد نشد و کلا به نظرم با وجود اینکه ما گل خوردیم تیم ما بود که خوب بازی را اداره کرد. در نیمه دوم بازی اکثر دقایق نیز دست تیم نفت بود و حتی می توانستیم برنده بازی باشیم، موقعیت های بسیار خوبی داشتیم حتی قبل از رسیدن استقلال به گل برتری اما توپ وارد چارچوب نشد.

گرفتن یک امتیاز هم برای ما خوب بود اما از نتیجه راضی نیستم، چون استقلال هم شرایط زیاد خوبی نداشت ما اگر باهوش و تمرکز بودیم مطمئن باشید می توانستیم سه امتیاز بازی را بگیریم البته یک امتیاز هم ما را به بالای جدول آورد و به آینده امیدوارتر شدیم.

قلعه نویی گفته بازی کیفیت لازم را نداشت

با توجه به در اختیار نداشتن چند مصدوم به نظرم به خاطر همین آقای قلعه نویی گفته بازی کیفیت لازم را نداشت.

آیا مشکل استقلال از جناح چپ بود؟

ما امروز خوب بازی کردیم نقاط ضعف استقلال را می شناختیم استقلال در نیمه دوم به ما فضا نمی داد تا از عمق شان حرکت کنیم بیشتر بازیکنانشان در ۱۸ قدم بودند ما مجبور بودیم با انجام کارهای ترکیبی به سمت دروازه استقلال حمله بکنیم که خیلی خوب هم به گل رسیدیم البته در برخی اوقات نتوانستیم به هدف مان برسیم ولی شوت زنی به ما کمک کرد و به گل رسیدیم.