ملت ایران: امیر قلعه نویی پس از تساوی برابر نفت در کنفرانس خبری حاضر شد و به انتقاد از زمین مسایقه و رییس کمیته انضباطی پرداخت. قلعه نویی ابتدا در مورد این مسابقه گفت: درست است که امروز دو امتیاز حساس را از دست دادیم اما این بازی ما را به لیگ بازگرداند و ان شاءالله از جمعه استارت قهرمانی دوباره در لیگ را می زنیم.

خوب بازی نکردید, قبول دارید؟!

اگر می گویید که استقلال در این بازی خوب بازی نکرده، من قبول ندارم. ما در زمین ورزشگاه تختی خوب بازی کردیم وگرنه از پاس سوم زیر توپ می زدیم. البته شاید این هم از شانس ماست که گل های استثنایی می خوریم.

نگاه کردن بازی از روی سکوها و نبودن در نیمکت چقدر در کسب این تساوی تاثیرگذار بوده است؟

به هرحال اینگونه کار کردن سخت است البته صالح هم وظایفش را به خوبی انجام داد. من محرومیت های زیادی در فوتبال داشتم اما این حکم محرومیت واقعا عجیب بود. ان شاءالله آقای حسن زاده و همکارانش آسوده خاطر باشند.

خیلی از اتفاقات روی می دهد که آقایان آسوده از آنها می گذرند و فقط نظاره گر هستند اما در حالی که هیچ گزارشی علیه من داده نشده بود، من را محروم کردند. اشکالی ندارد.

در میانه های بازی از تماشاگران خواستید علیه دایی شعار ندهند..!

خب مافیا باید همین کارها را بکند! در کشور ما چند سال است که بداخلاقی ها را نشان می دهند اما خوبی ها را نشان نمی دهند. من اگر روی نیمکت باشم و متوجه شوم که چنین شعارهایی داده می شود باز هم واکنش نشان می دهم. همه مربیان همکاران ما هستند و من معتقدم باید انرژی مان را روی تیم خودی صرف کنیم.
امیدوارم نگاه کمیته انضباطی به همه همان نگاهی باشد که به استقلال دارد. آنها از ما امتیاز کم می کنند. ما را به دورود می فرستند و بدون گزارش داور و ناظر، فدراسیون ما را محروم می کند تازه رای شان هم قطعی است. آقای حسن زاده انسان معتقد، مذهبی، و قانون دانی است و مطمئنم رایی که صادر کرده صددرصد روی عدالت بوده و از او تشکر می کنم ولی می گویم این حکم بدترین رای عمرم بود. من یک بار شش ماه محروم شدم اما آن رای تا این اندازه ناحق نبود.