به گزارش ملت ایران به نقل از گل:فولاد در خانه تراکتور به یک امتیاز ارزشمند برسد. مهدی نوری هافبک قلدر فولاد و تبریزی این تیم یکی از بازیکنان موثر این بازی بود.

نوریب در مورد بازی گفت: «ما از ابتدا برای بردن به تبریز رفته بودیم و در نهایت هم توانستیم یک امتیاز بگیریم. بازی در تبریز واقعا کار خیلی سختی است همه می دانند که تبریز جو سنگینی دارد. هم تماشاگر خوب و هم تیم خوبی در اختیار دارد. ما هم تیم صدرجدول هستیم و الکی به صدر نرسیده ایم. ما به این امتیاز احتیاج داشتیم و اگر خوش شانس بودیم می توانستیم برنده بازی باشیم. نیمه دوم به خاطر یک اشتباه گل خوردیم البته زد هم توانستیم جبران کنیم. در کل بازی خوبی بود و هر دو تیم فرصت های خوبی برای پیروزی داشتند.»
مهدی نوری در ادامه در مورد حرکت لوسیانو پریرا گفت: «من خودم تبریزی ام و به مردم و همشهری هایم حق می دهم. من از طرف شیمبا از طرف آنها معذرت می خواهم. فقط به آنها بگویم شیمبا خانمش باردار است و در این یکی، دو روز قرار است فارغ شود برای همین توپ را زیر لباسش گذاشت. اما شوت کردن توپ به سمت تماشاچی ها هم به این دلیل بود که او بعضی فحش ها را می فهمد. البته خود او هم فهمیده که اشتباه کرده… امیدوارم مردم تبریز او را بخشیده باشند و مفهوم واقعی کار او را درک کنند.»
مهدی نوری در ادامه گفت: «خیلی ها این بازی را قبل از برگزاری اش حساس کرده بودند اما باید بگویم که از نظر ما بازیکنان این بازی هم ۳ امتیاز داشت. ما کری نداشتیم و این برای ما یک بازی معمولی بود البته به خاطر مصاحبه سرمربی تراکتور و مصاحبه یکی، دو تا از کمک مربی ها یک کری و کل کلی به وجود آمده بود که این حساسیت هم در پایان با نتیجه مساوی تمام شد.»
او سپس نکته مهمی را مطرح می کند: «تیم ما یعنی فولاد صدرجدول است اما برای تماشای تیم ما ۱۰۰۰ نفر می آید. اما تراکتور با اینکه سوم جدول است ده ها هزار نفر برای هر بازی اش به ورزشگاه می آید. به نظر من مردم اهواز در حق ما کم لطفی می کنند.»