ملت ایران: فجر سپاسی که باید در مرحله یک شانزدهم جام حذفی به مصاف فولاد نوین خوزستان می رفت از این رقابت ها کنار کشید. مدیران و کادر فنی فجر ترجیح داده اند با توجه به وضعیت این تیم در جدول تمرکز خود را معطوف به آن رقابت ها نماید.
تودیع آیت االهی و معارفه عباسی
مراسم تودیع آیت اللهی و معارفه کاووس عباسی ساعت ۱۰ صبح امروز در تالار مرکز اسناد ملی شیراز در چهارراه حافظیه برگزار می شود. آیت اللهی پس از ۱۳ سال حضور در هیات فوتبال فارس استعفا داد تا کاووس عباسی سرپرست هیات شود.
دبیر هیات هم رفت
علی زکی پور دبیر هیات فوتبال فارس نیز از سمت خود استعفا داد و عباس زارع سرپرست سابق برق شیراز و نایب رییس هیات مدیره برق نارنجی به عنوان دبیر جدید هیات انتخاب گردید و از امروز رسما کار خود را آغاز می کند. به احتمال فراوان رسول فلاح هم به عنوان نایب رییس هیات جانشین کوروش امامی فر می شود.
کمانه هم رفتنی است
عصر امروز با حضور وزیر کشور، استاندار جدید فارس هم معارفه خواهد شد. سید محمد احمدی که اهل لامرد فارس است جانشین صادق عابدین می گردد و گفته می شود در اولین گام های تغییرا ت مدیریتی در استان فارس، شاهد حضور مدیر جدیدی در اداره کل ورزش و جوانان خواهیم بود. ماجرای عجیب و غریب ترمیم ورزشگاه حافظیه که مبلغی بالغ بر یک میلیارد تومان در آن صرف شده اما تبدیل به زمین خاکی شده است در این ماجرا دخیل است. گفته می شود امیرحسین پیروانی معاون اداره کل ورزش استان تهران جانشین او خواهد شد.
برق از لیگ دو کنار رفت؟
مشکلات مالی و مدیریتی برق باعثشده تا این تیم نتواند در لیگ دسته دوم به میدان برود. به نظر می رسد سازمان لیگ هم قید حضور این تیم در لیگ دسته دوم را زده است. پیش از این تیم های دیگری مانند شاهین بوشهر و استیل آذین و نوژن نوشهر از لیگ دسته دوم کنار گذاشته بودند.