ملت ایران: تمرین دیروز تیم استقلال در شرایطی برگزار شد که تمامی بازیکنان ملی پوش این تیم به جز خسرو حیدری در کمپ حجازی حضور پیدا کرده بودند. ابتدای تمرین سرمربی استقلال بازیکنان را دور هم جمع کرد و با آنها به گفتگو پرداخت، ضمن آنکه امیدنمازی به نمایندگی از کادر فنی تیم ملی در تمرین حاضر شد و با قلعه نویی به گفتگو پرداخت.

شعارهای تماشاگران دیدار ایران و تایلند علیه مسعود شجاعی باعثشدتا بازیکنان استقلال در این مورد با یکدیگر صحبت کنند، پژمان منتظری هم با پیراهنی در تمرین حاضر شد که آرم آرسنال روی آن نقش بسته بود. داود حقی به محض دیدن آندو به سمت وی رفت و برخورد گرمی با وی داشت.

نکته قابل توجه تمرین اینجا بود که همه دوست داشتند رویارویی امیرحسین صادقی با مهدی رحمتی و سیاوش اکبرپور را ببینند. صادقی در بدو حضور در تمرین استقلال به سمت آرش برهانی رفت و با این بازیکن خوش و بش کرد اما برخورد سرد مدافع استقلال با رحمتی و اکبرپور کاملا نمایان بود و این سه بازیکن اصلا به سمت هم نرفتند.

نکونام و تیموریان قبل از شروع تمرین با مهدی رحمتی صحبت کردند اما ناراحتی در چهره دروازه بان استقلال کاملا مشخص بود هر چند وی عکس العملی از خود نشان نمی داد و اصلا با صادقی رو در رو نشد. وقتی قبل از شروع تمرین مجید صالح برنامه های تاکتیکی را برای بازیکنان در نظر گرفت، قلعه نویی مشغول صحبت با نمازی بود. هنگامی که بازیکنان بحثفوتبال درون تیمی را داشتند قلعه نویی خودش وارد زمین شد و به صورت جدی به بازیکنان تذکر می داد.

کارگران کمپ استقلال همچنان در حال ساخت و ساز سکوهای تماشاگران هستند و حتی صندلی هایی که روز اول برای آزمایش روی سکوهای نصب شده بود جمع شد. ملی پوشان استقلال تنها به ریکاوری پرداختند و پس از ۲۰ دقیقه دویان دور زمین کمپ حجازی را ترک کردند. بخش پایانی تمرین به ضربات ایستگاهی اختصاص داشت که البته قبل از این آیتم رحمتی از ناحیه مچ دچار آسیب دیدگی جزیی شد ولی بعد از چنددقیقه به تمرین ادامه داد.