به گزارش ملت ایران به نقل از ملت ایران: مهاجم آماده صبا باتری کلا تمام شدنی نیست. رضا عنایتی که به حق یکی از بهترین مهاجمان لیگ فوتبال ایران است این روزها علاوه بر اینکه بدش نمی‌آمد در لیست تیم ملی حضور داشته باشد کمی هم از استقلالی‌ها ناراحت است. عنایتی که در استقلال رکوردهای خیلی خوبی از خودش به جا گذاشته از نامهربانی‌ها می‌گوید.

آقا رضا اوضاع و احوال تیم چطور است؟

دو روز که تعطیل بودیم اما بعد از آن تمریناتمان را شروع کردیم و خیلی خوب تمرین کردیم، آماده می‌شویم برای بازی با ذوب آهن که می‌شود گفت جنگ پایین جدولی‌هاست. تلاش می‌کنیم که برنده بازی باشیم تا با کسب هر ۳ امتیاز این بازی بتوانیم به یک رتبه بهتر در جدول برسیم.

ا تو بازیکن آماده‌ای بودی و می‌خواهم احساس‌ات را در مورد دعوت‌ شده‌ها به تیم ملی بدانم؟

واقعا نمی‌دانم چه بگویم این اتفاقات عجیب و غریب در فوتبال ایران زیاد می‌افتد و این لیست دعوت شدگان تیم ملی برای من تعجب‌آور نبود، همه چیز معلوم بود و از قبل طراحی شده بود، من نمی‌دانم چه بگویم اما فقط این را می‌دانم که آنها اگر مرا دعوت کنند دیگر نمی‌توانند مرا خط بزنند. چون من از توانایی خودم با خبرم و می‌دانم چه کارهایی می‌توانم انجام دهم.

استقلال بدش نمی‌آید یک مهاجم گلزن و آماده داشته باشد، فکر می‌کنی اگر شرایط فراهم شود به این تیم برگردی؟

من از برخورد استقلالی‌ها ناراحتم. چرا که آنها همیشه در انتهای لیگ که آمادگی و سرحالی مرا می‌بینند صحبت از این می‌کنند که به آنجا بروم اما لیگ که شروع می‌شود مرا فراموش می‌کنند و دوباره که به مشکل می‌خورند به یاد من می‌افتند. به نظر من این برخورد درست نیست و یک جاهای دیگر به آدم باید بر بخورد اما چه کنم که استقلالی‌ام و باز هم چیزی نمی‌گویم. از اینده خبر ندارم اما اگر شرایط فراهم بشود که بتوانم به استقلال کمک بکنم همه این موضوع را درک می‌کنند و فکر می‌کنم پیوستن به استقلال و جدایی از صبا مشکلی نباشد، اما در حال حاضر من بازیکن صبا هستم و با تمام وجود تلاش می‌کنم و خدا را شکر می‌کنم که بهترین مهاجم تیمم و لیگ هستم.

فکر می‌کنی صبا پتانسیل موفقیت را دارد؟

ما مجموعه خوبی هستیم اگر چه اعتقاد دارم به این تیم رسیدگی لازم نمی‌شود. به هر حال ما برای اعتبار خود تلاش می‌کنیم و به بچه‌ها هم گفته‌ام اگر کمبودی هم در تیم وجود دارد، شما برای تیم بازی کنید و از اعتبار خودتان دفاع کنید. اما در کل فکر می‌کنم بچه‌های ما جوان و با انگیزه هستند و نشان می‌دهد که کارهای بزرگی می‌توانند انجام دهند

به عنوان بازیکن صبا و کاپیتان تیم مایلی‌کهن فکر می‌کنی درگیر او با علی دایی مقصر چه کسی است؟

من هیچ وقت وارد این بحثنمی‌شوم و در این مورد به هیچ عنوان دخالت نمی‌کنم.

راستی با مایلی کهن قهری؟

مگر بچه بازی است که بخواهم قهر کنم ما هیچ مشکلی ندارم و همه چیز خیلی خوب پیش می رود.

آیا ممکن است از صبا جدا شوی؟

هنوز به این موضوع فکر نکرده ام و فعلا معلوم نیست.