ملت ایران: ادامه نتایج ضعیف تیم نفت آبادان در لیگ یک، اعتراض هواداران آبادانی را در پی داشت.
صنعت نفت در ورزشگاه تختی برابر سیاه جامگان مشهد متوقف شد تا فریاد اعتراض هواداران رو به کاهش آبادانی فضای استادیوم را پر کند. هوادارانی که هفته به هفته تعداد آن ها کمتر می شود، ظاهراً از تیم قاسمپور قطع امید کرده اند و از همین هفته های ابتدایی لیگ یک، بنای اعتراض را گذاشته اند. آن ها در پایان بازی نفت و سیاه جامگان، ناراحتی خود را خالی کردند و از خجالت قاسمپور و چند بازیکن تیمش درآمدند.
ناکامی صنعت نفت در فصل جدید و کسب تنها سه امتیاز از چهار مسابقه ابتدایی در شرایطی اتفاق افتاده که مدیران باشگاه از آماده سازی ابزارهای لازم برای موفقیت تیم خبر می دهند. جذب بازیکنان متعدد با نظر قاسمپور، برگزاری اردوها و مسابقات تدارکاتی در خارج از خوزستان و پرداخت تمامی مطالبات معوقه مربیان و بازیکنان قبل از شروع لیگ یک، مواردی است که مدیران نفت می گویند انجام داده اند تا صنعت نفت به لیگ برتر صعود کند.
این روزها البته شایعات عجیب درباره نحوه یارگیری تیم صنعت نفت، بحثاصلی محافل فوتبال در سواحل اروند است.
درباره تیمی که ابراهیم قاسمپور - یکی از مربیان مدعی مبارزه با فساد فوتبال - رهبری آن را بر عهده دارد، چنین مسائلی جای تعجب دارد. در اینکه صنعت نفت خوب بسته نشده، جای تردید نیست. اما اینکه حرف و حدیثهای پیش آمده در شهر فوتبال زده آبادان تا چه میزان صحت دارد، باید منتظر یافتن پاسخ ماند.