جوی کول دو سال قبل و در زمان سرمربی گری روی هاجسون به صورت مجانی از چلسی به لیورپول پیوست اما در آنجا موفق نشد که فصل خوبی را به نمایش بگذارد در نتیجه در آنفیلد به او اجازه داده شد که ۱ فصل یعنی فصل گذشته را به صورت قرضی به تیم لیل برود.

با این حال براندن راجرز سرمربی جدید قرمز پوشان لیورپول در مصاحبه ای اخیرا اعلام کرده است که تمایل زیادی دارد که در اواخر همین هفته کول را به تمیش باز گرداند زیرا که لیورپول تنها تیمی است که جوی کول علاقه دارد استعدادهایش را در آنجا به کار گیرد.

راجرز در این رابطه گفت: من جو را از مدت ها قبل می شناسم او استعداد زیادی دارد و می تواند برای لیورپول بی نظیر باشد در نتیجه می خواهم او را به لیورپول بازگردانم تا از توانائی هایش استفاده کند.

رودی گراسیا سرمربی تیم فوتبال لیل در کنفرانس خبری روز گذشته اعلام کرد: کول در لیست برنامه های براندن و اجرز برای فصل بعد قرار دارد در نتیجه ما در نظر داریم او را به تیمش بازگردانیم.

راجرز همچنین اعلام کرده است که آلبرتو آکویکلانی که فصل قبل را به صورت قرضی در آثمیلان سپری کرده است به احتمال زیاد به آنفیلد باز خواهد گشت.

راجرز در ارتباط با او نیز چنین گفت: من احساس می کنم او بازیکن بسیار خوبی است او استعداد بسیار زیادی داری من احساس می کنم او به لیورپول آمد و شرایط مناسب نبود به همین خاطر قرضی به آثمیلان رفتو حالا من دوباره در نظر دارم او را بازگردانم.

منبع: گل