ملت ایران: علیرضا جهانبخش در حاشیه تمرین امروز(جمعه) تیم ملی فوتبال با ابراز خرسندی از این که به تیم ملی دعوت شده است، گفت: دعوت به تیم ملی از آرزوهای بزرگ زندگی ام بود که خدا را شکر در جوانی به آن رسیدم. همه ی بازیکنان انگیزه و انرژی خوبی دارند و تمرین کردن در کنار سایر ملی پوشان برای من افتخار بزرگی است.
وی ادامه داد: امیدوارم تیم ملی در آینده اردوها و بازی های تدارکاتی خوبی را پشت سر بگذارد تا با آمادگی کامل در جام جهانی حاضر شود.
جهانبخش درباره ی آخرین وضعیت خودش پس از مصدومیت گفت: در پایان تمرین دیروز کمی دچار کشیدگی عضله شدم اما با تمرین زیر نظر پزشکان تیم اکنون خیلی بهترم.
لژیونر فوتبال ایران که در لیگ برتر هلند توپ می زند درباره ی سطح تمرینات تیم ملی اظهار کرد: کی روش چندین سال در بالاترین سطح اروپا کار کرده و قطعا تمریناتش مطابق فوتبال روز دنیاست اما تمرینات تیم ملی از نظر میزان فشار با تمرینات باشگاه ها متفاوت است.
وی درباره ی دیدار تیم ملی برابر تایلند هم گفت: قطعا بازی با تایلند جزو مهم ترین بازی های ماست؛ چون می خواهیم پس از صعود به جام جهانی کارمان را خوب شروع کنیم. به همین دلیل تمرکزمان برابر تایلند فقط روی پیروزی است.
جهانبخش درباره ی کیفیت زمین کمپ تیم های ملی و تفاوتش با زمین های فوتبال در هلند گفت: در هلند همه ی تیم ها دو یا سه زمین خوب دارند و دغدغه ای از این نظر ندارند. این مساله در هلند یک مساله ی پیش پا افتاده است؛ هرچند فصلی که در آن هستیم روی کیفیت زمین کمپ تاثیرگذار بوده است.