ملت ایران:البته دیگر از مهدی رجب زاده گذشته که به فکر تیم ملی باشد اما او فکر می کند چیزی از ملی پوشهای فعلی کم ندارد. ما به نظر او احترام می گذاریم اما خیلی قبولش نداریم. به هرحال؛ رجب زاده با همه کیفیاتش فعلا با تیم ملی هم مسیر نیست.
اردوی۲-۳ روزه در تهران چگونه بود؟
خدا را شکر یکی، دو روز است که تمرین می کنیم از دوشنبه تهرانیم. بهترین فرصت بود یک بازسازی کنیم باشگاه هم استفاده کرد جمعه هم با نفت بازی داریم و شنبه برمی گردیم.
نظرت در مورد لیستی که اعلام شد؟
من ۳ ساله دارم در لیگ برتر خوب بازی می کنم. قبلا هم خوب بودم اما این ۳ ساله خیلی خوب بودم.من نمی دانم ملاک کادرفنی چیست، مگر ملاک خوب بودن نیست؟ باید چه کار کنیم که دعوت شویم. دوست دارم جواب این سوال من را یک نفر بدهد.با این لیست کی روش صدای همه را درآمده است… سعی می کنم آنقدر خوب کار کنم تا کی روش را متقاعد کنم اما ناراحتی من از این است که کی روش یک بار هم حاضر نشد من را دعوت کند و بعد خط بزند. البتهاز آن روزی که کی روش خوابید فهمیدم لیگ فقط برای سرگرمی ماست. ایشان حتی یک جا گفته لیگ را تعطیل کنید مگر کشورهای دیگر لیگ را تعطیل می کنند؟ از کی روش که در اروپا بوده بعید است. من نمی دانم واقعاً این حرف عجیب است و اهانتی به بازیکنان لیگ.
ذوب آهن دوباره به شرایط خوبش برمی گردد؟
سعی ما برگشت دوباره به شرایط خوب است و سعی مان را هم می کنیم و یک بازسازی مثل این تعطیلی خیلی به ما کمک می کند.همه این مشکلات به خاطر بازی پلی آف که باعثشد دیر تیم مان را ببندیم و به شرایط عالی نرسیم. در ضمن بدنسازی خوب هم نکردیم وگرنه تیم ما در مجموع خوب بود.
فکر می کنی ذوب آهن جزو ۵-۶ تیم بالای جدول باشد؟
بله، چرا که سطح بازی ها پایین است و هر تیمی می تواند تیم دیگر را ببرد و با ۲-۳ برد می توانیم به شرایط خوبی در جدول برسیم.