ملت ایران:محمد رویانیان، محمود سالارکیا معاونت حقوقی باشگاه پرسپولیس، محمد دایی، خبرنگاران اردبیلی، امیرحسین حاجی زاده، خانواده و مربی اش و برخی از مسئولان فوتبال استان اردبیل در هیئت فوتبال اردبیل حضور یافتند تا قرارداد او با پرسپولیس به ثبت برسد.

محمد رویانیان در این باره به سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: چندی پیش آقای سالارکیا معاون حقوقی باشگاه به نمایندگی از بنده عازم اردبیل شدند و توافقات و مذاکرات اولیه با پدر و مادر و مربی امیرحسین حاجی زاده پدیده ۹ ساله اردبیلی انجام شد. پس از آن مسائلی مطرح شد که نیاز به مذاکرات مجدد بود، در نهایت توافقات انجام شد و ما با حضور در هیئت فوتبال این قرارداد را رسمی کردیم. البته باید صادقانه بگویم این قرارداد در دست آقای شیرینی بود و قرار بود آقای دایی و شیرینی نیز در هیئت فوتبال حضور یابند اما از آنجا که پرواز آقایان دایی و شیرینی تاخیر داشت و این قرارداد نیز نزد سرپرست تیم پرسپولیس بود امضای قرارداد به روز جمعه موکول شد اما همه توافقات انجام شده و ما امیدواریم که بتوانیم در رشد و پیشرفت و هرچه شکوفاتر شدن استعداد این پدیده و نابغه اردبیلی موفق عمل کنیم. این بازیکن را قبلا و پیش از آنکه برنامه نود تصاویری از آن پخش کند آقای دایی به من معرفی کرده بود.

رویانیان درباره اینکه چه برنامه هایی برای این پدیده اردبیلی دارد گفت: بر اساس توافقات انجام شده فعلا تاکید کرده ایم که این بازیکن تحصیلات خود را ادامه دهد، در اردبیل کنار خانواده و مربی اش به تحصیل و آموزش بپردازد و دوران نونهالی را با نظارت ویژه مثل دیگر بچه های عادی طی کند، البته ما برای ایشان کلاس تخصصی زبان در نظر گرفته ایم تا به زبان انگلیسی مسلط شود و همچنین بر سلامتی جسمی و عمومی وی در قرارداد تاکید کرده و برنامه هایی در نظر گرفته ایم و این بازیکن زیر نظر مربی خودش در اردبیل به ادامه آموزش خواهد پرداخت.