ملت ایران: دیدار تدارکاتی پرسپولیس و ذوب آهن در ورزشگاه درفشی فر با نتیجه ۲-۳ به سود میهمان به پایان رسید. در این بازی ابتدا پرسپولیس توسط هادی نوروزی به گل رسید اما قاسم حدادی فر و روح الله عرب در آخرین دقیقه نیمه اول نتیجه را به ۲ - یک به سود میهمان تغییر دادند.

در نیمه دوم هر کدام از دو تیم تغییراتی در ترکیب خود داشتند که محمد عباس زاده یکی از این بازیکنان تعویضی گل مساوی پرسپولیس را به ثمر رساند. عباس زاده که مدتی مصدوم بود با این گل بازگشت دوباره ای به جمع نفرات مد نظر دایی داشت هر چند او تقریبا در تمام بازی های تدارکاتی این فصل پرسپولیس گل زده و رکورددار گلزنی در بازی های تدارکاتی است اما به غیر از ۴-۳ بازی اول در ادامه فصل حتی به لیست ۱۸ نفره پرسپولیس هم نمی رسد.

بعد از به تساوی کشیده شدن کار در فاصله سه دقیقه به پایان مسابقه احسان پهلوان گل برتری ذوب آهن را به ثمر رساند تا تیم لوکا پرسپولیس را در خانه خود شکست دهد ضمن اینکه محسن بنگر بعد از درگیری لفظی با فرشاد بهادرانی در دقیقه ۸۹ با کارت زرد دوم از بازی اخراج شد.

در ابتدای نیمه دوم این مسابقه محمدی و سپس عابدزاده به جای نیلسون وارد میدان شدند ضمن اینکه مارکو، عباس زاده و شاکری هم به جای دهنوی، سیدصالحی و رضایی در ترکیب قرار گرفتند.