ملت ایران: مجید جلالی در نشست خبری پیش از بازی مقابل سورینت عنوان کرد: می توانیم در این بازی گام مهمی برداریم تا تبدیل به مدعی جدی قهرمانی شویم. من بازی های راه آهن را دنبال کرده ام و دیدم چه تیم با کیفیتی هستند. امیدوارم فردا بازی خوب و روانی را به نمایش بگذاریم تا همراه با سه امتیاز باشد.

وی درباره غایبان تیمش در این بازی گفت: در این مسابقه محروم نداریم اما مصدومان ما کریمی و ایران پوریان هستند.

سرمربی تراکتورسازی درباره جو تبریز عنوان کرد: من کارم را دنبال می کنم. با اینکه شرایط آرام نیست و فضای آرامی را نداریم. ما تیم خوبی داریم اما در برخی پست های کلیدی باید برتر باشیم. تا الان خوب بوده ایم اما مسلما مشکلاتی است که باید برطرف شود.

وی درباره کاهش استقبال تماشاگران تبریزی گفت: تا جاییکه به من مربوط می شود از کارم راضی هستم. تماشاگران تبریزی تیم شان را جوری دیگری دوست دارند و تراکتور بخشی از زندگی آنهاست. باید حساسیت تماشاگران درک شود. آنها به خاطر عشق به تراکتور حساسیت بیشتری هم دارند. سعی می کنیم با کار و تلاش بیشتر جوابگوی عشق و احساسات آنها باشیم.

جلالی افزود: قبلا هم چنین اتفاقاتی می افتاد که تماشاگران استقبال نکنند. سال گذشته در یکی از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا فقط ۴۰۰ نفر در ورزشگاه حضور داشتند اما وقتی نتایج خوب شود دوباره آنها به استادیوم می آیند. باید جوری بازی کنیم که هوادار دوست دارد.

به نقل از اوج, وی درباره اینکه آیا بازی نکردن کریمیان به مسائل غیرفنی مرتبط است یا نه گفت: هر کسی بازی می کند و یا نیمکت نشین است فقط به مسائل فنی برمی گردد. من نه به بازیکن لطف می کنم و نه جفا. به آنها گفته ام اگر به زمین می روی خودتی و اگر روی نیمکت می نشینی باز هم خودتی. ما به دنبال کیفیت بهتر از طرف بازیکنان هستیم.

سرمربی تراکتورسازی درباره سرانجام پرونده کریمیان اظهار داشت: آن را باشگاه می داند و من در جریان نیستم.

وی درباره اظهارنظر منصور ابراهیم زاده درباره اینکه می خواسته سعید دقیقی را به خدمت بگیرد و بیان این مطلب در آستانه بازی روز پنجشنبه گفت: با شناختی که از ابراهیم زاده دارم می دانم در این صحبتش سو نظر نداشته است.

جلالی درباره بحثحضور فرهاد پورغلامی در ملوان اظهار داشت: من با او صحبت کردم و گفتم وقتی تعهدی نسبت به جایی داریم موظف هستیم عمل کنیم. به ایشان گفتم شما نماد انزلی و گیلان هستید و باید نشان بدهید چقدر به تعهداتت پایبند هستی. ما از کار با هم راضی هستیم. به پورغلامی گفتم قبلا در انزلی بودی و قدرت را ندانستند اما من قدر تو را می دانم.