ملت ایران: سرمربی دورتموند می گوید اگر تیمش همیشه به خوبی بازی با مارسی بازی کند مشکلی برای نشستن بر روی سکوها ندارد.

بوروسیادورتموند موفق شد با برتری سه بر صفر برابر المپیک مارسی در رده دوم جدول گروه F لیگ قهرمانان اروپا قرار گیرد.

یورگن کلوپ، سرمربی دورتموند که به دلیل محرومیت در بازی قبل، از روی سکوها نظاره گر بازی تیمش بود گفت: اگر بازیکنانم همیشه مثل امشب بازی کنند من از نشستن در سکوها خیالم راحت است. بازی بسیار خوبی انجام دادیم. برابر یک تیم با کیفیت بازی داشتیم که در لیگ فرانسه نتایج خوبی گرفته است. اکنون توانستیم قدرت خودمان را نشان دهیم و موقعیت مان را در جدول بهبود بخشیم. باید همیشه مثل این دیدار بازی کنیم. اگر در این دیدار بازیکنانم چند کیلومتر کمتر می دویدند به مشکل می خوردیم. تیم ما به دلیل شکست در بازی قبل در این دیدار کمی با استرس بازی کرد که این طبیعی بود، اما رفته رفته به بازی مسلط شد و توانست قدرت خود را نشان دهد. تیم من بازیکنان با کیفیتی دارد.

روبرت لواندوفسکی، مهاجم لهستانی که شب گذشته(سه شنبه) دو گل از سه گل تیمش را به ثمر رساند، پس از پایان بازی گفت: به خوبی برنامه های کلوپ را در زمین اجرا کردیم. از این نتیجه کاملا راضی هستیم، اما نباید فراموش کنیم که هیچ چیز به پایان نرسیده و باید در بازی بعدی مان نیز به همین شکل بازی کنیم. مارسی در این دیدار هیچ شانس مسلم گلزنی نداشت که خیلی برای ما خوشحال کننده بود.

تیم های دورتموند و آرسنال شب گذشته(سه شنبه) موفق شدند حریفان خودشان را در گروه F لیگ قهرمانان اروپا شکست دهند.

آرسنال با شش امتیاز از دو دیدار در صدر جدول این گروه قرار دارد و تیم های دورتموند و ناپولی با سه امتیاز در رده های بعدی قرار دارند.