ملت ایران:نیمار ستاره برزیلی باشگاه بارسلونا یکی از ستاره های بازی سه شنبه شب سلتیک پارک بود. او در این بازی همه کاری کرد. از دریبل های تماشایی گرفته و خلق موقعیت های خطرناک، تا نقش داشتن در ده نفره شدن تیم حریف.

در جریان این بازی در حالی که نیمار از سد براون، کاپیتان سلتیک عبور کرده بود و به سمت دروازه این تیم پیش می رفت، کاپیتان براون او را با خطا نقش برزمین کرد و بعد هم لگدی به سوی او پرتاب کرد که داور با دیدن این صحنه او را از زمین مسابقه اخراج نمود. با ده نفره شدن سلتیک، بارسا توانست به گل رسیده و تک گل سه امتیاز سسک فابرگاس تیم کاتالان را در صدر جدول این گروه قرار داد

در پایان این بازی، نیمار وقتی درحال ورود به رختکن بود در پاسخ به سوالی درمورد روند بازی و خطای براون برروی او گفت: «بازی سختی بود. براون دستم را لگد کرد و به من آسیب رساند.»

نیمار در ادامه درمورد عملکردش دراین بازی گفت: «من خودم را لیدر و رهبر تیم نمی دانم. تک تک بازیکنان تیم مسئولیت های خودشان را انجام دادند و خوشحالم که به تیمم کمک کردم.»

تدریجا نیمار در حال جا افتادن در ترکیب بارساست و خودش دراین باره می گوید: «هر بار بهتر از قبل می شوم، لیگ قهرمانان اروپا تورنمنت خاص و ویژه ای است.»