ملت ایران:رییس باشگاه المعیذر قطر به همراه «گئورگ ژیکالوف» بازیکن اهل مونته نگرو که در برخورد با «فریدون زندی» موجب شکستگی شدید پای بازیکن ایرانی شد، در بیمارستان اسبیتار دوحه حضور یافت و از وی عیادت کرد. به نقل از شبکه الکاس و الدوری قطر، وی ابراز امیدواری کرد که فریدون زندی هرچه سریعتر بهبود و به فوتبال بازگردد.
«گئورگ ژیکالوف» بازیکن مونته نگرویی تیم المعیذر که برخورد وی باعثمصدومیت شدید زندی شد، از زندی بخاطر وقوع این حادثه عذرخواهی کرد و گفت: قصد ضربه زدن به وی را نداشتم و آسیب دیدن این بازیکن در ذهن من وجود نداشت و من فقط به قصد توپ ضربه زدم.
وی تاکید کرد: از وقوع این حادثه در وجود خودم احساس ناراحتی شدید می کنم.
در عین حال «فریدون زندی» نیز تاکید کرد: «گئورگ» در این حادثه بی تقصیر است و او نباید در این خصوص احساس مسوولیت کند.
وی خطاب به بازیکن مونته نگرویی گفت: ما فوتبال می کنیم و تنیس بازی نمی کنیم لذا در فوتبال احتمال صدومیت زیاد است.
زندی با اشاره به این که در پی این مصدومیت تا شش ماه از فوتبال دور خواهد بود، توضیح داد: تا ۴۸ ساعت آینده از بیمارستان مرخص می شوم و مرحله جدید درمان خود را آغاز می کنم.
وی از رییس باشگاه المعیذر و ژیکالوف بازیکن اهل مونته نگرو تیم المعیذر بخاطر حضور در بیمارستان تشکر و از دیدن آنها ابراز خوشحالی کرد.
فریدون زندی بازیکن ایرانی تیم الاهلی قطر جمعه شب در دقیقه ۸۰ دیدار با تیم المعیذر در هفته سوم لیگ ستارگان فوتبال قطر پس از برخورد با ژیکالوف از ناحیه پای چپ دچار شکستگی شدید شد و بلافاصله به بیمارستان انتقال یافت.
زندی صبح روز شنبه در بیمارستان اسبیتار دوحه تحت عمل جراحی قرار گرفت و به گفته پزشک معالج، این بازیکن برای بازگشت به فوتبال حداقل به شش ماه استراحت نیاز دارد.