به گزارش ملت ایران به نقل از مهر: نشست شورای مدیران و معاونان پرسپولیس امروز سه شنبه با حضور محمد پنجعلی، علیرضا اسماعیلی، محمود سالارکیا، امیدعلی پورحسن، داریوش سودی، حسین فریدونی، عبدالله تفرشی، امیرعلی حسینی، امیر جیرودی و حسین قدوسی به ریاست بهروز منتقمی برگزار شد.

در این نشست محمد پنجعلی درباره بها دادن بیش از پیش به پیشکسوتان مباحثی را مطرح کرد. سپس درباره جشن پنجاهمین سال تاسیس باشگاه پرسپولیس از سوی معاونت فرهنگی و اجتماعی باشگاه گزارشی ارائه شد. یکی از نکات بارز این گزارش تامین هزینه های برگزاری مراسم از سوی اسپانسر بود.

در ادامه این نشست، داریوش سودی رئیس مرکز علمی و کاربردی پرسپولیس گزارشی را درباره عملکرد این مرکز و طرح توسعه رشته ها در دوره بعدی از ۱۳ رشته به ۲۲ تا ۲۵ رشته ارائه نمود.

همچنین پورحسن معاون ورزشی و فنی باشگاه و حسین فریدونی رئیس کانون هواداران پرسپولیس اعلام کردند ظرف یک ماه آینده در ۲۱ منطقه تهران دفاتر نمایندگی و مدارس فوتبال پرسپولیس راه اندازی خواهند شد.

طبق اعلام سایت باشگاه پرسپولیس، در نشست امروز شورای معاونان و مدیران باشگاه پرسپولیس، از تیم تنیس پرسپولیس هم قدردانی شد.

در این نشست که با حضور اشکان شکوفی ملی پوش و کاپیتان تیم تنیس پرسپولیس همراه بود، جام قهرمانی چهارمین دوره مسابقات جام حذفی کشور که بهمن ماه در کیش برگزار شد به منتقمی و محمد پنجعلی تحویل داده شد و با دستور قائم مقام باشگاه، این جام به دانشگاه پرسپولیس تقدیم شد تا در آنجا نگهداری شود.

همچنین از شکوفی کاپیتان تیم تنیس به نیابت از اعضای تیم تقدیر و تشکر صورت گرفت و هدایا و لوح تقدیر اعضای تیم تحویل وی شد.

در این ارتباط با توجه به پشتیبانی یک اسپانسر از تیم تنیس پرسپولیس و تامین هزینه ها از سوی آن، مقرر شد تیم تنیس پرسپولیس در فصل جدید رقابت های لیگ برتر تنیس کشور که از ۲۰ مهر ماه آغاز خواهد شد، حضور پیدا کند.

گفتنی است، طبق مصوبه شورای معاونان و مدیران باشگاه پرسپولیس در نشست های قبلی، مقرر شد تیم های غیر فوتبالی پرسپولیس در صورت تامین هزینه ها از سوی اسپانسرها فعالیت داشته باشند.