ملت ایران: بستری شدن محرمی اول بار در فضای مجازی منتشر شد و کمی بعد سایت ها و روزنامه های ورزشی را هم به خود درگیر کرد تا دوستان نزدیک او که همگی از بستری شدنش بی اطلاع بودند، بعد از پرس و جوهای مکرر به صحت خبر پی ببرند. از بیمارستان میمنت نام برده شد. می گفتند مجتبی محرمی آنجا بستری شده اما وقتی برخی نزدیکانش به این بیمارستان سر زدند، به آنها اعلام شد که نمی توانند حضور محرمی را تایید کنند و فقط به خانواده او جواب خواهند داد. گفته می شود این درخواست خود محرمی از مسوولان بیمارستان بوده تا کسی متوجه بستری شدن او نشود.
جالب اینکه وقتی دلیل این پنهان کاری را از محرمی می پرسیم، می گوید که نمی خواسته فوتبالی ها را به خود درگیر کند: «از همه آنهایی که به فکرم هستند، ممنونم ولی واقعا نمی خواهم مزاحم دوستان شوم و برای همین چیزی نگفتم.» با همین یکی دو جمله، صحبت های مان با مجتبی محرمی آغاز می شود و او از بیماری اش می گوید که بستری شدنش را باعثشده است: «به دلیل همان بیماری قبلی که مربوط به مشکل ریوی بوده، چند روزی است که در بیمارستان بستری شده ام ولی به خاطر اینکه مزاحم وقت اهالی جامعه فوتبال نشوم، موضوع بستری شدن در بیمارستان را به رسانه ها نگفتم. از طرفی شرایط بیمارستان به گونه ای است که ملاقات های متعدد موجب مزاحمت برای دیگر بیماران می شود و پزشکان هم خیلی اجازه ملاقات نمی دهند. خوشبختانه بر اساس معاینه و درمان پزشکان از وضعیت بهتری برخوردارم و چند روز دیگر مرخص خواهم شد. می دانم که این روزها همه درگیرند و نمی خواستم برای کسی مزاحمت ایجاد کنم ولی دوستان مثل همیشه به من لطف داشتند. از همه اهالی فوتبال و رسانه ها که پیگیر وضعیت بنده بودند بی نهایت ممنونم و باز هم از آنها عذرخواهی می کنم اما خب نمی خواهم برای دیگر بیماران دردسر درست کنم. ان شاءا… پس از ترخیص در خدمت رسانه ها خواهم بود و این لطفشان را تلافی می کنم. فعلا فقط برایم دعا کنید که از اینجا زنده بیایم بیرون!»
به خاطر بی خبری ها، محرمی هیچ ملاقات کننده ای در این چند روز نداشته اما عصر دیروز محمد پنجعلی مدیر تیم فوتبال بزرگسالان پرسپولیس و همبازی قدیمی او در بیمارستان حاضر شد و از این بازیکن محبوب تاریخ فوتبال پرسپولیس عیادت کرد.