ملت ایران: * به دوحه خوش آمدی. نظرت درباره پیوستن به الاهلی چیست؟
به خاطر خوشامدگویی و استقبالتان از شما ممنونم. پیش از هر چیز دوست دارم برای دوستم فریدون زندی که از ناحیه پا دچار مصدومیت شده آرزوی سلامتی هر چه سریعتر کنم و امیدوارم جای او را در ترکیب تیم پر کنم. شنیدن خبر مصدومیت فریدون بد بود و از طریق تلفن جویای حال او شدم. وقتی هم به دوحه رسیدم به ملاقاتش در بیمارستان رفتم. واقعا از شنیدن خبر مصدومیت زندی ناراحت شدم چون او بازیکنی مستعد است و همه از دیدن بازی هایش لذت می بردند. از اینکه به الاهلی پیوستم خیلی خوشحالم و موردی بود که شکی در آن به خودم راه ندادم.
* مذاکره ات با الاهلی چگونه صورت گرفت؟
مذاکرات خیلی سریع صورت گرفت، مسئولان الاهلی پیش از عصر روز دوشنبه که فرصتشان به اتمام برسد ۴۸ ساعت وقت داشتند تا مشکلات موجود بر سر این انتقال را حل کنند. قبل از اینکه قراردادم با الاهلی قطعی شود باید با سپاهان فسخ قرارداد می کردم و درست در آخرین لحظات تمامی مشکلات حل شد و عصر روز دوشنبه به طور رسمی با الاهلی به توافق نهایی رسیدیم.
* چرا قراردادت را با سپاهان در حالی که تازه به این تیم ملحق شده بودی فسخ کردی؟
در این تیم راحت نبودم و از نظر روحی و روانی احساس خوبی نداشتم. من ۱۳ سال در استقلال عضویت داشتم و ۹ سال در ترکیب اصلی این تیم بازی کردم و هرگز چنین احساسی نداشتم.
* چرا با وجود اینکه در استقلال همانند رهبر تیم بودی از تیم کنار گذشته شدی؟
با وجود اینکه عاشق استقلال هستم ولی به خاطر مشکلاتی که نمی خواهم زیاد به آنها بپردازم مجبور به ترک این تیم شدم.
* دنبال رسیدن به چه اهدافی با الاهلی هستی؟
من خیلی بلندپرواز هستم و سعی می کنم به موفقیت های الاهلی کمک کنم و شرایط خودم را در طول فصل به حد مطلوب برسانم و تابستان آینده به همراه تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل حضور داشته باشم.
* چه اطلاعاتی از لیگ قطر و این کشور داری؟
از فوتبال قطر اطلاعات نسبتا خوبی دارم و ستاره های این لیگ را می شناسم. می دانم بازیکنان و مربیان صاحب نام دنیا در لیگ ستارگان قطر جمع شده اند. برابر تیم های قطری بارها بازی کرده ام و برای آخرین بار هم مقابل الریان در لیگ قهرمانان آسیا ب میدان رفتم. همچنین تیم با تیم ملی ایران در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل ۴ مرتبه با قطر مصاف دادیم. دوستان زیادی هم داشته ام که پیش از این در لیگ ستارگان قطر بازی کرده اند و کار آنها را در این لیگ دنبال می کردم.
* تاکنون تجربه بازی در لیگ های حرفه ای را داشته ای؟
متاسفانه تاکنون چنین تجربه ای نداشته ام، در حالی که پیشنهادات زیادی هم در سال های گذشته داشتم ولی باشگاه استقلال آنها را نپذیرفت. آرزویم این است در یکی از لیگ های حرفه ای جهان بازی کنم. با بازی در لیگ ستارگان قطر تا حدودی به این آرزویم رسیدم.
* چه زمانی در تمرینات الاهلی حضور خواهی یافت؟
پس از اینکه از شما جدا شوم به تیم ملحق خواهم شد تا در تمرینات تیم حضور پیدا کنم.