ملت ایران: میرشاد ماجدی سرپرست استقلال پس از بازگشت از کره درباره شرایط استقلال و سفر طولانی این تیم گفت: نزدیک به یک شبانه روز طول کشید تا ما از کره برگردیم و اصلا استراحت نداشتیم. امیدواریم بازیکنان خوب ریکاوری شوند تا شرایط برای بازی روز چهارشنبه ایده آل شود.

وی در خصوص دیدار برگشت مقابل اف سی سئول گفت: این بازی بالاتر از یک فینال است و باید نتیجه را طوری رقم بزنیم که اگر و اما باقی نماند. ای کاش در سئول یک گل می زدیم ولی باز هم نا امید نیستیم.

سرپرست تیم استقلال تاکید کرد: حضور هواداران در بازی برگشت خیلی مهم است. فکر می کنم اگر استادیوم پر شود کره ای ها از این جو بترسند. همه چیز هم دست خودمان است. هر نتیجه ای می خواهیم باید چهارشنبه بگیریم.

ماجدی در خصوص اینکه تایلندی ها خیلی کاروان استقلال را اذیت کردند گفت: شب قبل از بازی کارهای غیر اخلاقی انجام دادند و کار آنها غیر حرفه ای بود. البته روز گذشته که به تایلند برگشتیم رئیس فدراسیون فوتبال تایلند آقای وراوی ماکودی حضورا از بازیکنان و قلعه نویی عذر خواهی کرد.

وی افزود: او علاوه بر عذرخواهی از ما اعلام کرد پیگیر اتفاقات شب قبل از بازی خواهد بود تا این حرکات وارد فوتبال این کشور نشود.

ماجدی در پایان ضمن تاکید بر تعطیلی تمرین امروز آبی پوشان گفت: به امید خدا از فردا تمرینات برای بازی با اف سی سئول پیگیری خواهد شد.