به گزارش ملت ایران به نقل از گل – به غیر از سیدصالحی که مصاحبه نسبتا مفصلی با خبرنگاران انجام داد بقیه بازیکنان کوتاه حرف زدند. در این میان خلعتبری به انتقادها واکنش نصف و نیمه ای داشت و صادقیان هم طعنه ای به یاوری زد که انگار هنوز با او مشکل دارد.
محسن بنگر:خدا را شکر که توانستیم پیروز شویم و تا پایان نیم فصل باید حداقل ۱۰ امتیاز دیگر بگیریم.بازی با سپاهان هم سخت نبود بلکه سختش کردند. هیچ چیزی نمی تواند ما را زمین بزند مگر خودمان.به نیم فصل فکر نمی کنیم و دنبال قهرمانی در پایان فصل هستیم. در زمین با تمام توان بازی می کنیم و اجازه نمی دهیم حواشی بیرون زمین روی ما تاثیر بگذارد و به قول معروف روی زانوهایمان می میریم.
سید جلال حسینی:فکر نمی کردیم فجر اینگونه بازی کند اما خوشحالم که توانستیم دست پر زمین را ترک کنیم. در ادامه مسابقات باید بهتر بازی کنیم و قطعا تمام تلاشمان را به کار خواهیم گرفت.برای هر بازی برنامه خاصی داریم. برای قهرمانی باید با تمام توان به مصاف حریفان برویم و قطعاً این کار را خواهیم کرد.مواقع مواردی پیش می آید که مانع پیروزی ما می شود. امیدوارم اجازه دهند تا ما هم مانند سایر تیم ها کار خودمان را کنیم و برایمان مشکل ایجاد نکنند.
محمد نوری:پیروزی سختی داشتیم و هر دو تیم بسیار خوب بازی کردند. حواشی بازی قبل تاثیری روی ما نگذاشت چرا که دایی با ما صحبت کرده بود تا آن اتفاقات را فراموش کنیم. فجری ها با۱۱ بازیکن دفاع می کردند اما ما توانستیم در دقایق پایانی مزد زحمات خود را بگیریم. در ادامه مسابقات هم تلاش می کنیم پیروز شویم تا خود را به صدر جدول نزدیک کنیم.
پیام صادقیان:ابتدا باید بگویم گذشته ها گذشته و بهتر است در خصوص بازی سپاهان صحبت نکنیم. گلی هم که به ثمر رسید حاصل تلاش تمام بازیکنان بود. هدف ما امروز پیروزی بود که ما خوشبختانه توانستیم به آن دست یابیم. پیش از بازی هم گفته بودم در این مسابقه یا پاس گل می دهم یا گل می زنم. برخی ها کاری می کنند که انرژی ام در برخی بازی ها چند برابر می شود.
حرکت انفرادی خوبی داشتم و خوشحالم که سید صالحی توانست آن را به گل تبدیل کند. از گلزنی سید بسیار خوشحال شدم چون تحت فشار بود و خودش را سرزنش می کرد.
محمد رضا خلعتبری:این که می گوئید انتظارها را برآورده نکرده ام نظر شما است و برای خودتان قابل احترام است. دایی تشخیص می دهد که من می توانم برای پرسپولیس مفید باشم و مرا در ترکیب قرار می دهد. من ۲۱ روز خوب تمرین نکردم و فکر می کنم کم کم می توانم بهتر شوم. هنوز خودم نتوانستم انتظاری که از خودم دارم را برآورده کنم اما مطمئنم روزهای خوبی را در کنار پرسپولیس خواهم داشت.
قاسم دهنوی:بازی خوبی بود و بازیکنان تا لحظه آخر برای پیروزی تلاش کردند. با توجه به سیستم بازی پرسپولیس که ۴ _ ۱ _ ۴ _ ۱ بود کادر فنی تصمیم گرفت تا من در این بازی حضور نداشته باشم اما سایر بازیکنان خوب بودند و مشکل خاصی وجود نداشت.
محمد دایی:تیم حریف تا دقیقه ۸۵ دفاع می کرد و خوشبختانه توانستیم در این دقیقه به گل برسیم، آنها روی ضد حمله برنامه ریزی داشتند اما خوشبختانه توانستیم در دقایق پایانی گل پیروزی بخش را به ثمر برسانیم.
میثم حسینی:من در این هفته داشتم سکته می کردم، امیدوارم که هیچ فوتبالیستی دچار این شرایط نشود، واقعاً به ناحق اخراج شدم و حقم نبود. ناراحتم که چنین اتفاقی افتاد و نتوانستیم ۳ امتیاز را از آن خود کنیم و مقابل سپاهان شکست خوردیم.
من در هر صورت محروم بودم، بازگشت کارت من چیزی را حل نمی کند زیرا پرسپولیس بازی را واگذار کرد، امروز هم به کنار بازیکنان آمدم تا از آنها تشکر کنم که توانستند مقابل فجر سپاسی به برتری برسند.