ملت ایران: سید مهدی سیدصالحی دوباره در نقش منجی پرسپولیس خودی نشان داد و با به ثمر رساندن گل سه امتیازی تیمش را از فرو رفتن در بحران نجات داد. گلزن خبره سرخ ها بعد از بازی مصاحبه مفصلی با خبرنگاران انجام داد:
بازی:فجر سپاسی فقط برای دفاع کردن آمده بود ما از چپ و راست حمله می کردیم اما آنها کاملا تدافعی بازی می کردند، صحبت های دایی در بین دو نیمه و عنایت خداوند باعثشد تا به یک گل برسیم.در فوتبال امروز باید از تک موقعیت استفاده کنیم، به هر حال در هر بازی از شرایطی که به وجود می آید باید بهره ببریم، هر دیدار شرایط خاص خود را دارد، فجر سپاسی کاملا دفاعی بازی می کرد، ما چندین موقعیت توسط صادقیان و نوری داشتیم که متأسفانه به گل تبدیل نشد. در گلی که به ثمر رساندم من هیچ نقشی نداشتم و عنایت پروردگار و تلاش و زحمت کادر فنی و بازیکنان بود.
گلزنی:من در فوتبال هیچ چیز و عددی نیستم، ضعیف تر و کوچکترین فوتبالیست هستم و هیچ ادعایی هم ندارم. باز هم می گویم که گلی که به ثمر رساندم فقط عنایت خداوند بود.
ری اکشن عصبانی:در صحنه ای آرنج بازیکن فجر سپاسی به سرم خورد و دور سرم سیاهی رفت، او به گیجگاه من ضربه زد، به داور گفتم تذکر به او بدهد که داور نه تنها خطا و تذکری به او نداد بلکه به من اخطار داد. مثل بعضی ها نیستم که کارشناسی کنم، شما می توانید صحنه را ببینید که از قصد با آرنج به گیجگاهم زد، به داور هم گفتم که او از قصد این کار را کرده حالا کمی با حالت تندتر.
فشار گل نزدن:تحت فشار نبودم. خودم دوست داشتم انتظار هواداران را که به ورزشگاه می آیند برآورده کنم. من مهاجم هستم و دوست دارم گلزنی کنم، باز هم می گویم هیچ چیزی نیستم و فقط عنایت خداوند بود و تلاش کادر فنی و بازیکنان.
شادی با دایی:من واقعا علی آقا را دوست دارم، آمدم به پرسپولیس تا دین خود را به او و هواداران ادا کنم، من زمانی که در پیکان بودم علی دایی من را به تیم ملی دعوت کرد این در حالی بود که در سپاهان آقای گل بودم و به تیم ملی دعوت نشدم. او روی سر من منت گذاشت، امسال هم آمدم تا دینم به علی دایی را ادا کنم و کوچکترین بازیکن تأثیرگذار پرسپولیس باشم. من به علی دایی گفتم که عزت را خدا می دهد.
حرف های صادقیان:امسال پرسپولیس حاشیه ای ندارد و این یک واقعیت است، همه بازیکنان چه آنهایی که در ترکیب قرار می گیرند و چه آنهایی که ذخیره هستند برای موفقیت پرسپولیس تلاش می کنند و دعا می کنم که تیم نتیجه بگیرد.
توقع هوادران و استرس:من هیچ جا هیچ ادعایی ندارم، سال گذشته هم در تبریز لطف و عنایت خدا بود که توانستم ۱۶ گل بزنم، برخی روزنامه ها و رسانه ها انتقاد کردند که سیدصالحی گل نزده اما من همیشه به عنوان یک سرباز در خدمت تیم هستم تا نتیجه بگیرد، لیاقت داشته باشم که گل هم بزنم، تلاش خود را انجام دادم اما موقعیت آنچنانی نداشتم. در این دیدار هم از موقعیت به دست آمده استفاده کردم، باز هم می گویم هیچ عددی نیستم و فقط لطف خدا و زحمات بازیکنان بود.