ملت ایران: استارت لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های ایران با جنجال داوری در همدان همراه بود.
دیدار تیم های پاس همدان و نفت مسجدسلیمان در همدان با تک گل دقیقه ۶۱ محسن حاجی پور از یک ضربه راه دور به سود تیم میزبان تمام شد. این نتیجه در حالی رقم خورد که گل مساوی تیم نفت مسجدسلیمان در دقایق پایانی از سوی کمک داور مردود اعلام شد. سانتر نصاری از یک ضربه آزاد با ضربه سر مصطفی نوروزی از خط دروازه پاس همدان عبور کرد اما رحیم شاهین کمک داور اول این مسابقه اعلام آفساید کرد، در حالی که به نظر می رسید این گل در شرایط صحیح به ثمر رسیده است.
این تصمیم اعتراض شدید بازیکنان و سپس نیمکت نشینان نفت مسجدسلیمان به کمک داور را در پی داشت و بازی برای چند دقیقه متوقف شد. داریوش یزدی سرمربی نفت در واکنش به تصمیم اشتباه کمک داور، برای تیم داوری دست زد و رسول رهبرفام داور وسط میدان اقدام به اخراج یزدی کرد. بعد از سوت پایان بازی هم بازیکنان نفت به سمت تیم داوری رفتند که بهروز مکوندی کمک مربی تیم بازنده مسابقه مانع از گسترش دامنه اعتراضات شد و بازیکنان تیمش را کنترل کرد.
اتفاقات اخیر پیرامون داوری فوتبال ایران، باعثبالا رفتن حساسیت اعضای تیم ها نسبت به قضاوت داوران شده است. در چنین فضایی، هر سوت اشتباه می تواند جنجال های زیادی را به دنبال داشته باشد.