ملت ایران: ماریو بالوتلی امید شماره یک گلزنی این روزهای میلان درپایان بازی برابر ناپولی که با اشتباهات فراوان داوری همراه بو، د به نشانه اعتراض پس از سوت بازی با داور به مشاجره لفظی پرداخت که در نهایت باعثاخراج و صدور حکم سه جلسه محرومیت از رقابت های داخلی برای او شد.

آلگری پیش از بازی برابر بولونیا از هفته پنجم این رقابت ها به بالوتلی ستاره ۲۳ ساله تیمش هشدار داد که رفتار کودکانه اش را تمام کند و بازگشتش به میادین را به مانند یک قهرمان شروع کند.

به نقل از ac - milan. ir - آلگری به خبرنگاران گفت: " ماریو اشتباه کرده و باعثجریمه تیم نیز شد. باشگاه و هواداران و او باید این روند را تغییر دهند. بالوتلی باید به داوران کمک کند تا از او در داخل زمین به عنوان یک بازیکن مطمئن و قهرمان حمایت کنند؛ اگر بازیکن دیگری در بازی یکشنبه شب بر روی بازیکن دیگری جز بالوتلی آن خطاها را انجام می داد، داورها سوت می زدند. آنها باید نگرش منفی که نسبت به بالوتلی دارند را عوض کند "

سرمربی روسونری ادامه داد: " بالوتلی ۲۳ سال دارد و دیگر بچه نیست و باید مثل یک قهرمان باشد و رفتار درستی انجام دهد. امیدوارم که او متوجه ارزشش برای باشگاه بشود و دیگر تیم را دچار مشکل نکند. شما با فکر بردن به زمین مسابقه می روید و زمانی که بازی به پایان می رسد بهتر است که سریعا به رختکن بروید و اتفاق های بازی را قبول کنید. با پذیرفتن اشتباهات سعی در انجام عملکرد بهتر باشید. باشگاه در رابطه با بالوتلی تصمیم گیری خواهد کرد "

میلان چهارشنبه شب از هفته پنجم رقابت های سری آ به میهمانی بولونیا می رود.