ملت ایران: در این دیدار آگوئرو دو گل زد و توره و نصری نیز هر کدام یک بار دروازه حریف را باز کردند تا تک گل وین رونی هم نتواند از سنگینی شکست شیاطین سرخ کم کند.

فن پرسی، ستاره هلندی یونایتد، به دلیل مصدومیت در این دیدار حضور نداشت و مویس به جای او از ولبک استفاده کرد.

سیتی بازی را بهتر آغاز کرد و خیلی زود توسط آگوئرو به گل رسید. همکاری نصری و کولاروف و ارسال این بازیکن به محوطه جریمه منچستریونایتد، با ضربه دیدنی ستاره آرژانتینی به گل اول بازی تبدیل شد.

چند دقیقه بعد بار دیگر نفوذ کولاروف برای یونایتدها دردسرساز شد اما برخورد او با اسمالینگ را هاوارد وب پنالتی تشخیص نداد.

برتری سیتی تا آخرین ثانیه های نیمه اول ادامه پیدا کرد و سرانجام توره روی یک ضربه کرنر و پاس نگردو، در دهانه دروازه گل دوم را به ثمر رساند.

سیتی نیمه دوم را طوفانی آغاز کرد و بعد از دو دقیقه به گل سوم رسید. بار دیگر نگردو در نقش گلساز ظاهر شد و ارسال او به دهانه دروازه را به آگوئرو به راحتی تبدیل به گل کرد.

این گل هم از عطش سیتی کم نکرد و تنها سه دقیقه بعد، نصری گل چهارم را زد.

یک ارسال بلند بعد از عبور از مدافعان یونایتد در تیم دوم به هافبک فرانسوی رسید و او هم با شوتی غیرقابل مهار دروازه دخه آ را باز کرد.

بعد از این گل بود که منچستریونایتد تا اندازه ای به خود آمد و رفته رفته موقعیت هایی را ایجاد کرد.

در دقیقه ۸۷ بود که رونی روی یک ضربه آزاد، با ضربه ای دیدنی دروازه هارت را باز کرد اما خیلی دیر شده بود و منچستریونایتد یک بار دیگر مقابل رقیب همشهری شکستی سنگین را تجربه کرد.