ملت ایران: غلامحسین مظلومی، پیشکسوت باشگاه استقلال و فوتبال ایران با اشاره به وضعیت جسمانی خود گفت: الان چند هفته ای است که دوران درمانم را شروع کرده ام و روند درمانی من تا یک ماه آینده ادامه خواهد داشت. شرایطم برای شیمی درمانی خیلی سخت است و دارم مثل تمام عمرم در مقابل سختی ها مقاومت می کنم.

وی با اشاره به هزینه های بالای درمانی و بی تفاوتی مسئولین گفت: من تمام هزینه درمانم که حدود ۷۰ ملیون تومان شده را خودم به شخصه از هلال احمر تهیه کردم و خوشحالم که در عمرم مدیون کسی نشده ام. ناراحتی من این است که هیچ کس در این فوتبال سراغی از من نگرفت، انگار اصلا مظلومی در این فوتبال نبوده و اصلا کسی مرا بیاد ندارد.

بازیکن سابق تیم ملی ایران ادامه داد: در بین این همه آدم فقط سردار احمدی مقدم، رادان و دکتر فتح الله زاده بودند که از من یاد کردند و به بالا رفتن روحیه ام کمک کردند. ظاهرا آقایان در فدراسیون سرگرم کارهای دیگر هستند و وقتی برای قدیمی های این فوتبال نیست. البته الان دیگر فکر می کنم دیر شده باشد و احوالپرسی دوستان دردی از من دوا نمی کند.

مظلومی همچنین با اشاره به شرایط استقلال در آستانه بازی با تیم اف سی سئول کره افزود: اول جا دارد که تبریک بگویم به بچه های استقلال بابت این افتخارآفرینی که واقعا دل مردم را شاد کرده اند. درثانی من معتقدم که استقلال تا اینجای کار با شرایطی که داشته شاهکار کرده و افتخار بزرگی را رقم زده. اگر شاگردان امیر بتوانند با اعتماد به نفس و روحیه خوب در مقابل کره با حربه دفاع مستحکم و حملات برنامه ریزی شده قرار بگیرند، به نظرم رسیدن به ستاره سوم اصلا دور از دسترس نیست.

مهاجم تیم ملی ایران در دهه ۵۰ در اخر نیز با اشاره به زمزمه حضور جباری در استقلال خاطرنشان کرد: مجتبی مهره بزرگ و کارآمدی است و می تواند به درد استقلال بخورد. خلاقیت و خوش فکری او نیاز استقلال است و من فکر می کنم اگر او را کمک کنند و از شرایطی که الان با آن دست به گریبان است نجات دهند، او می تواند در استقلال دوباره به اوج برسد