ملت ایران: صبح امروز جلسه فنی کادر با بازیکنان تیم استقلال در محل هتل لکزینگتون انجام گرفت. این جلسه مدت یک ساعت به طول انجامید.
همچنین علی فتح الله زاده، مدیرعامل باشگاه استقلال ساعتی پیش به اردوی تیم استقلال در کشور کره جنوبی ملحق شد.

اولین تمرین تاکتیکی تیم استقلال در کشور کره جنوبی امروز از ساعت ۱۶:۳۰ به وقت محلی در زمین تمرینی استادیوم جام جهانی شهر سئول آغاز شد. تمامی بازیکنان استقلال بدون مشکل در این تمرین حضور داشتند و زیر نظر کادرفنی به تمرین پرداختند.

حدود ۱۰ هوادار ایرانی مقیم کره، با اطلاع از زمان برگزاری تمرین به مجموعه استادیوم جام جهانی سئول آمده بودند تا نظاره گر تمرینات استقلال باشند. بازیکنان نیز در پایان تمرین، به درخواست آنها برای گرفتن عکس یادگاری، پاسخ مثبت دادند.

این نوبت تمرینی به مدت یک ساعت و سی دقیقه به طول انجامید. آب و هوای کره در طی این چند روز مطلوب بوده تا این موضوع رضایت استقلالی ها را در پی داشته باشد. امیر قلعه نویی سرمربی استقلال نیز در حاشیه تمرین استقلال پا به توپ شد و خود در کنار شاگردانش به تمرین پرداخت و نکات لازم را به آنها گوشزد می کرد.

بخش مهم تمرین امروز استقلال به کار با توپ و حفظ توپ اختصاص داشت. بازیکنان استقلال پس از اتمام این تمرین راهی هتل شدند تا بعد از استراحتی کوتاه برای صرف شام، به رستوران هتل بروند.